Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hind võiks olla 0-150...

Praeug mis leidnud oled , ja silm peale hakkand on http://www.1a.ee/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/goclever_quantum_600_white#

 

Kui sul on parem , ja mis võiks just mulle sobida , anna teada, võin ka eraisikult osta. Ei pea olema tutikas.

Kuid mis on selle GoCleveri miinused ja plussid oskab keegi öelda ?

Kõik info on tere tulnud , soovitused jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on olnud ennem gocleveri telefon ja siis on olnud tahvelarvuti. Aku pole kõige parem, aga nupud. Need ei kõlba kuhugi, kohe lähevad katki. Muidu suht norm, aga ma ei soovita. Mina kahetsesin oma ostu.

Muudetud liikme Jolteon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti soovitan vaadata üle igasugused ostu-müügi lehed (soov.ee , osta.ee, okidoki.ee), sest seal võib leida päris hea hinnaga telefone.

Võin sulle müüa telefoni, huawei ascend w1 50€ , kaasa saab usb+laadja, telefonikott, karp ja telefon ise. Telefon näeb välja suht uus kuna kasutatud max nädal või alla selle, kriimuvaba ja ekraanil on kaitsekile peal.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.