Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müün oma armsa peaaegu maxed Zerkeri maha. Comb 92

Soovitatud postitused

inv.png

 

logh.png

 

qp.png

 

stats.png

 

status.png

 

 

Jutt lühike. Kuna PK-isin senikaua, et p2p aeg raisku ei läheks siis täna müün panga maha ja hakkan omale f2p puret ehitama. Ei taha enam member pure pk teha ega zerker. Igavaks on muutunud ja tahaks vaheldust.

 

KASUTAJA ON TÄIELIKULT KÄSITSI TEHTUD JA EI OLE BOTITUD.

Kasutaja Teine omanik ( esimene omanik on päriselus sõber)

Kasutaja on quested zerker nii, et questidega probleeme ei tule, ainult lunari peate ära lõpetama see on poolik.

 

Kaasa annan kõik andmed mis kasutajaga seotud on.

 

 

 

Hind: 60m A/W

Tingige ja pakkuke ka.

Mainin ära, et skillid on juba väärt palju palju.

Mage peale kulutasin just 27m, et see 94 saada.

Ei soovi teie kommentaare mis sisaldab " nii palju ei saa " blabla, tean ise mis hinda soovin ja see mõistlik hind.

 

 

 

 

Tehingu viis: swedbank

 

Sinu andmed:

Nimi: Aksel

Maakond: Harjumaa

Linn: Tallinn

Kontakt: PM foorumis ning seal edasi annan oma telefoni numbri ja muud andmed mida vaja.

Muudetud liikme Remedy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lugeda ei mõista "Ei soovi teie kommentaare mis sisaldab " nii palju ei saa " blabla, tean ise mis hinda soovin ja see mõistlik hind. "

 

Eks osta siis omale korralik käsitsi tehtud zerkerk kuskilt 30m eest. mina nii odavalt ei müü. Tõsta oma pakkumist ning siis kaalun seda, mage mis just tegin 94 on 27m väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugeda ei mõista "Ei soovi teie kommentaare mis sisaldab " nii palju ei saa " blabla, tean ise mis hinda soovin ja see mõistlik hind. "

 

Eks osta siis omale korralik käsitsi tehtud zerkerk kuskilt 30m eest. mina nii odavalt ei müü. Tõsta oma pakkumist ning siis kaalun seda, mage mis just tegin 94 on 27m väärt.

 

kui ma kavatsen mage 99 teha, kulutades 50m, siis on kasutaja 50m+ väärt?

35€ osrs


"Progress, not perfection."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

account ruined? ära osta siis :) . Str 99 pole raske teha siis miks sa ise kasutajat ei tee vaid ostad?

Alla 40m ei müü, ehk aitab alla selle hinna pakkumistest.

 

Väike update: Sythes pakkumine 40m

Muudetud liikme Remedy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Arvata on, et soovin raha ette?

Teinekord ära sappi pritsima hakka kui tants sinu pillijärgi ei käi.

 

Tegin ettepaneku

20m ette

saad andmed

20m uuesti.

 

 

Ei sobinud ja hakkas seletama, et " vaata mu tehinguid, sa pole elusees niipalju raha näinduki" Katsu normaalseks jääda kuradi laps. Teenin sinust kuus töölkäimisega 10x rohkem mitte ei istu ja ei nolife runescaped päevadläbi. See mäng on mu jaoks hobi, aga sinusuguseid lapsi ma ei salli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Default Re: Selling my level 92 almost maxed Zerker[Fully quested][Good Rep][beastly]

I'll buy for 60M right now

 

Skype: DesignedbyCr

 

 

Sythe parim pakkumine, aga kuna sythe on üli kuulus scammi poolest siis ootan veel vähe pakkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.