Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ostsin 07 Miljoneid Marko.Kalaus skype , [ülbeim müüa ever]

Soovitatud postitused

Tervist siis kõik see vahvli pere tahtsin tuua teieni ühe müüa kes siin teemas ennast "jumalaks" peab.

Ütleme nii,et suht jabur kui sul on mingi küsimus millide kohta siis saadetakse kohe üle EMMI pmst .. siis ütled vennale "nub" mis on suht LEGIT word siis vend läheb nii ähmi täis ja hakkab sõimama nagu wtf :D , tahtsingi siia postitada koos piltidega,et ärge lihtsalt pöörduge selle kodaniku poole millide osas ;) klient peaks ju olema kuningas mitte rämps ;)

ja lugege seda lõiku kus sellest tüübist peaks saama "VAHVLI-JÄRELFOORUMI GOD" :D

 

1zmpeag.png

30xhbfs.jpg

Muudetud liikme unfair'i poolt
pildid ka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sain canceri. Sa ise provotseerisid teda ja kuidas nad teenivad siis? Loomulikult kasumiga. 1.13€ on väga hea hind kui soovid lahti saada. Kui ei meeldi see hind ja hakkad tõukama saadaksin mina sind ka p*r*e. Pole mõtet ise ülbe olla siis ei ole sinuga ka mitte keegi ülbe. Vaevalt sa 23 oled. Mine arene oma salt factorys.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma sain canceri. Sa ise provotseerisid teda ja kuidas nad teenivad siis? Loomulikult kasumiga. 1.13€ on väga hea hind kui soovid lahti saada. Kui ei meeldi see hind ja hakkad tõukama saadaksin mina sind ka p*r*e. Pole mõtet ise ülbe olla siis ei ole sinuga ka mitte keegi ülbe. Vaevalt sa 23 oled. Mine arene oma salt factorys.

 

Ta tahtis osta 5m nagu ma aru sain esimesest pildist, kuid 1.4€ per mill eisobinud ja sellest algas


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi pole rääkinud 1.13'st midagi... seda rääkisid sina... minu hind oli 1.3 each ja tahtsin osta 5m.

 

Võin sulle müüa 1.1€ per mill, 23m left :)


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen paar kuud tagasi juba mingile adminile kirjutanud, et miks ei vasta kullaäri teemade hinnad nendele mis skypes vastatakse(olin siis ise tihe ostja). Vastust ma ei saanud. Ka mind ennast ajas see väga närvi. Ja nagu Marko isegi ütles mulle skypes, et ta ei viitsi koguaeg muuta(so what et 20sec võtab), siis tegelikult ka teistel müüjatel on samamoodi asjad, ma ei tea küll miks. Kullateemas võiks ikka olla hind sama mis skypes öeldakse ja probleeme poleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1.4€ ea on isegi hästi sellise koguse juures.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.