Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MÜÜA: CS:GO kasutaja koos asjadega

Soovitatud postitused

MÜÜA CS:GO KASUTAJA KOOS ASJADEGA

[H]Müüa Gold Nova Master acc koos asjade. Pole vac ja trade banne.

[W]80€ (swedpank) või PayPal 90€. Huvi korral saatke pm või mail (maili aadress on vac statuse üleval). Soovi korral on ka võimalik müüa ainult skinnid.

Reason: Suve välismaa tripi jaoks vaja raha.

cs-stats.png

Kontakt/Vac status

[spoiler=vaata]

vac_status.jpg

 

List asjadest:

[spoiler=vaata]StatTrak™ UMP-45 | Corporal - Inspect in Game

StatTrak™ G3SG1 | Demeter - Inspect in Game

Glock-18 | Reactor - Inspect in Game

StatTrak™ Tec-9 | Isaac - Inspect in Game

FAMAS | Sergeant - Inspect in Game

Sawed-Off | Highwayman - Inspect in Game

StatTrak™ SSG 08 | Slashed - Inspect in Game

★ Bayonet | Forest DDPAT - Inspect in Game

AWP | Redline - Inspect in Game

StatTrak™ Negev | Terrain - Inspect in Game

M4A4 | Griffin - Inspect in Game

StatTrak™ P2000 | Pulse - Inspect in Game

StatTrak™ Desert Eagle | Naga - Inspect in Game

StatTrak™ Five-SeveN | Urban Hazard - Inspect in Game

StatTrak™ P90 | Module - Inspect in Game

Cases

Operation Phoenix Weapon Case - 5

Operation Breakout Weapon Case - 10

Operation Vanguard Weapon Case - 7

Huntsman Weapon Case - 6

Chroma Case - 1

 

Kuidas välja näevad (koos):

[spoiler=vaata]cs.png

 

 

Täpsem seis http://steamcommunity.com/profiles/76561197995836757/inventory/

 

Steam wallet hetkel: 1,50€

Muudetud liikme uleih'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ikka saadaval? Hind? Tradeban pole?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisasin, tahtsin skinne osta, acci ei ole endal vaja. Soovis algul kõik raha ette saada, hiljem rääkis juba osa summast. Lubas isikukoodi ja nime anda ja ma ei tea mis kõik muu veel, ütles et võib osta.ee-s ka maha müüa. Mulle jäi väga kahtlane mulje, ei soovita raha ette küll kanda sellele isikule. Pealegi selline summa kasutaja ja selle invi eest on natuke liiast imo. Võin esimese 10 mänguga mge+ teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ikka saadaval? Hind? Tradeban pole?

PM me.

 

200 comp. wini ja nova = "elohell". Sa ei saagi sealt enam välja.

 

Sõpradega mängimine algul, jepp suht stuck olin ja mingi kuu lihtaslt hakkasin nv. üksi mängima ja sain Nova-sse.

 

Lisasin, tahtsin skinne osta, acci ei ole endal vaja. Soovis algul kõik raha ette saada, hiljem rääkis juba osa summast. Lubas isikukoodi ja nime anda ja ma ei tea mis kõik muu veel, ütles et võib osta.ee-s ka maha müüa. Mulle jäi väga kahtlane mulje, ei soovita raha ette küll kanda sellele isikule. Pealegi selline summa kasutaja ja selle invi eest on natuke liiast imo. Võin esimese 10 mänguga mge+ teha.

 

Hullemat paska ei sa viist keegi lähi 10-15m keeta, realselt asi juhtus 15m tagasi umbes :D

 

Ütlesin, et teeme ostu-müügileping, aga tahab, et ma ennem lihtsalt ära annaks asjad. Üritasin kompromissi leida ja käisin välja idee pool summast.

 

Kus perses on minu kindlus, et sa ei lase üle muidu!? Ei mõista poisikesi, kes tahavad, et kohe neile kogu oma inventory saadaks, sellised lohhid ärgu ültse ühendust võtku.

 

70-75€ käisid ise välja, ja mina ütlesin, et 75€ sobib mulle. Tõin osta.ee ja Soovi näiteks, et kui sealt ostad midagi, ei ole nii, et asi saadetakse sulle postiga ära ja siis alles maksad. Get real kids!

 

Selline kõva bussines männ, et anna otsad, piss off dude!

 

Edit: Lisaks veel ühe asja Nextcs kohta, et ta on liitunud 6. juuni 2015 ning 12-13 tehingut on impressiv (üks negatiivne, kuna raha pole üle), aga see ei tähenda ma teda usaldama peaks 100%. Kellegi username ei taga teile kindlust, ostu-müügileping sisaldab mõlema isikuandmed ning vajadusel saab kannatanud politseisse pöörduda.

 

Kes hoolikalt loeb, saab aru, et ta sai kohe esimest lausest valesti aru. Õige pilt ilma cutimiseta lisatud alla:

 

 

[spoiler=Kogu draama]whatanasshole.png

 

 

Hakkasin mõtlema, kui nii suur tehinguid teeb, kas ta ei peaks deklareerima seda? See juba rohkem business, kui isikliku tarbe ost-müük.

Muudetud liikme uleih'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ütlesin ilmselgelt et seda on liiga palju, sinuarust mitte, ning ilmselgelt see pole osta.ee

 

1123.png

 

sa arvad et see on kompromissi leidmine kui ma käin suvalisele inimesele raha ette? Isegi pool summast? Sa oled esimest korda siin foorumis, sina saad raha ette ja see on võrdsus ning kompromiss? Poisikene, ei ütleks et ma poisikene olen, arvestades sinu kirjakeelt võiksin ma sulle isa olla.

Muudetud liikme Nextcs'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
ma ütlesin ilmselgelt et seda on liiga palju, sinuarust mitte, ning ilmselgelt see pole osta.ee

 

1123.png

 

sa arvad et see on kompromissi leidmine kui ma käin suvalisele inimesele raha ette? Isegi pool summast? Sa oled esimest korda siin foorumis, sina saad raha ette ja see on võrdsus ning kompromiss? Poisikene, ei ütleks et ma poisikene olen, arvestades sinu kirjakeelt võiksin ma sulle isa olla.

Armastan, kuidas sa oma osa tekste vahel ära cutisisid :D Peale 13:32 algab (näha on, kuidas pilt on sittasti cutitud). Või tahad viskan ka õige snapi kogu tekstist? Praktiliselt selletab, kui kõva business man ta ikka on xD

 

Hahaha, lõpeta alatu laim ja mu postituse reostamine, seadsin kindlaks oma tingimused, kui ei meeldi *in Simon Lane voice* FUCK OFF! *in Simon Lane voice*

 

Ma lihtsalt ei soovi enam sinuga mingit tegemist teha, sa oled tõeline butthurt lohh, nagu päriselt! Keegi ütles sulle lõpuks enda tigumused ja tahtmised ning selle peale sa butthurt kukk kukud kohe kirema foorumisse. :D Kuna minu jaoks oled sa sama võõras, nagu mina sulle ning soovin ausust ja võrdsust, et mitte petta saada.

 

Kuna internetis võin olla ma ka nigeeria prints, kes neid maile saadab...

Muudetud liikme uleih'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.