Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: runescape kasutaja lvl 119/125

Soovitatud postitused

Runescape nimi:Rene622

Levelite pilt:

statsjx4.jpg

Questide pilt:

questsfg3.jpg

Panga pilt:

pankdk5.jpg

No bank pin pilt/no recovers pilt:

recsgo9.jpg

Veel üks pilt:

equipmentch5.jpg

 

Tegemist on hea kasutajaga, väga hästi hoitud....ostsin selle klassivennalt kes ei tegele runescapega juba paar aastat ja nüüd tahan ka ise lõpu teha kuna on vaja keskenduda rohkem õpingutele.

Hind päris rahas: Offer

Hind rune rahas: Ei müü

Hind rate solides: Ei müü

Kontakt (tel number/email/msn): [email:2hnaiih8]Darkage_on_fire@htomail.com[/email:2hnaiih8] või nr 59080819

 

 

 

Viimati kasutatud member pinid/krediitkaardi info jms saab kõik kaasa....

Viimati kasutatud passwordid: saab kaasa

Esimene password: saab kaasa

Recovery Questions:Eemaldasin...aga saab kaasa ka need eelmised mis olid.

Bank pin: hetkel on peal...saab maha võtta muidugi

Kasutaja ajalugu: Nagu ütlesin et sain kasutaja klassivennalt teatud summa eest:P nüüd ei raatsi enam mängida kuna õpingut kannatavad.

Palju black marke on: blackmarke on 1, offencive language eest...see on juba ammusest ajast ligi 2aastat tagasi.

Kasutaja Loomise kuupäev: Ei mäleta.

 

 

Võtke ühendust kui tahate seda kasutajat osta, olen nõus nii MM kui ka käest kätte Viljandi piires.

 

Pstitage oma küsimused siia, või lisagege mu MSN ja räägime seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI SOOVITA OSTA!!!!

ma ostsin selle kasutaja eelmise aasta novembris Onu_Taivolt ja tüüp lasi mu üle nii et ise otsustage.kahju et ma sellest ostu-müügi jamast pilte ei teinud.

ma ei ütle et see müüja siin laseb aga selle kasutaja andmeid teavad paljud ma arvan...ntx mina tean aga ma ei saanud ID-d ja saidgi tagasi nii et ma ei saanud enam midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
EI SOOVITA OSTA!!!!

ma ostsin selle kasutaja eelmise aasta novembris Onu_Taivolt ja tüüp lasi mu üle nii et ise otsustage.kahju et ma sellest ostu-müügi jamast pilte ei teinud.

ma ei ütle et see müüja siin laseb aga selle kasutaja andmeid teavad paljud ma arvan...ntx mina tean aga ma ei saanud ID-d ja saidgi tagasi nii et ma ei saanud enam midagi teha.

 

Nojah, olen seda Onu taivo juttu varemgi kuulnud, isiklikult ma teda muidugu ei tunne aga tean teda läbi oma klassivenna...nimelt on ta tema kunagine tuttav....Ja ka tema ei tea päris õi***d andmeid, tema ei oleks kuidagi saanud seda kasutajat tagasi scammida(väidab õige omanik). Järelikult ma arvan et esialgu üritas õige omanik veits raha lihtsalt teenida scammimisega......

Aga kuna ta on praktiliselt mul parim sõber siis mind ta vaevalt hakkab üle laskma,....nagu ma ütlesin võib teha ka käest kätte, mingi IRL andmete vahetus jne...

NAGU MA MAINISIN ANNAN MINA OMAPOOLSE GARANTII!!!! JA KA ALGNE OMANIK ON LUBANUD MULLE ET TEMA SELLE SCAMMI JAMAGA ENAM EI TEGELE, VABANDAN TEMA KÄITUMISE EEST.

 

 

rohkem ei saa ma midagi teha....minu poolt on müük turvaline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht suva mida sa arvad, nagu ma ütlesin on võimalik h2h/MM jne....

 

 

 

Ootan veel pakkumisi.

 

muidu me kasutasime ka MM-i ehk siis Oxfordi kui ma hästi mäletan.Oxford veel ise ütles ka mulle msn-is et ole ettevaatlik selle kasutajaga on jamasid olnud et vb lastakse sult see üle nii et mina ei tea teine R 4 P I D on siis valmis?kahju et nii hea acc mõtetult rasiku läks.ma südamest loodan et seda kasutajat siin ära ei osteta te ei usu mis peavalu te endale saate...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
muidu me kasutasime ka MM-i ehk siis Oxfordi kui ma hästi mäletan.Oxford veel ise ütles ka mulle msn-is et ole ettevaatlik selle kasutajaga on jamasid olnud et vb lastakse sult see üle nii et mina ei tea teine R 4 P I D on siis valmis?kahju et nii hea acc mõtetult rasiku läks.ma südamest loodan et seda kasutajat siin ära ei osteta te ei usu mis peavalu te endale saate...

 

 

Nojah see mis teil Onu_taivoga oli on teie endi asi, mina siia ei puutu...Ja nagu ma ytlesin on ost minu poolt turvaline! Teeks käest kätte kui vaja jne...

 

+ mind ei koti need kommentaarid selle kohta kuidas selle kasutajaga on scammitud vms.....Nii et hoiame oma kommentaarid endale ok?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://www.rs2eesti.com/showthread.php?p=191758#post191758

V:acci millel vähm. 1 comb skill 99 ! - RS2 Foorum

 

Kui sa viitad sellele et tahaksid vahetada siis ei aitäh, tahan runescapega lõplikult hüvasti jätta ja hetkel raha kh vaja.....

 

a/w umbes 650kr

 

Bump siis jällegi,

vahepeal hakkas igav siis tegin summoning 52 ja combat nüüd 126. P2P veel 13 päeva.

tehke pakkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.