Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

O: OSRS gp.1,9€/ea [Swed/Neteller/Skrill/Paypal]

Soovitatud postitused

SUPERVIP
http://vahvel.net/showthread.php?179700-HOIATUS-Uss420

 

Hoiatus kõigile kes temaga äri tahavad teha.

 

Tahtsin talle täna 07gp müüa. Teemas vale skype, pmis õiget skype confirmida ei tahtnud ja confirmimisega viivitas 10 minutit. Kui sai teada, et tahan ettekäimist ja ütlesin confirmige, siis hakkas ütlema, et leidis usaldusväärsema kellega teeb nüüd diili, ütlesin et saate ju ka mitme inimesega tehinguid teha. Ähvardasin petturiteemaga kui kohe ei confirmi, aga läks närvi, sõimas veits ja blockisin ära. (lõpus confirmis, aga skypeta)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahtsin talle täna 07gp müüa. Teemas vale skype, pmis õiget skype confirmida ei tahtnud ja confirmimisega viivitas 10 minutit. Kui sai teada, et tahan ettekäimist ja ütlesin confirmige, siis hakkas ütlema, et leidis usaldusväärsema kellega teeb nüüd diili, ütlesin et saate ju ka mitme inimesega tehinguid teha. Ähvardasin petturiteemaga kui kohe ei confirmi, aga läks närvi, sõimas veits ja blockisin ära. (lõpus confirmis, aga skypeta)

 

Ma arvan, et siis selline inimene tuleks kohe ära bannida kui ta juba selliseid kahtlaseid käike teeb... Mina kipun kohe arvama, et tegemist on mingi scammeriga kes on ennem uss420 tegemist banni saanud scammimise eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Samuti olen ka üritanud talt mille osta/tema mulle mille müüa. Results: 0 tehingut.

Ette keeldub käimast.

MM jutust kaldub eemale nagu tavaks. (Kui pakud MM, siis leiab instant ostja).

Kui saime jutule, et jupitada summa, siis tekkis mul küsimus, et mis see ''Skrill'' ülekande fee on (Ei tegele ise Skrilliga). Järgnes vaikus.

Iga kord on vabandus, et leidis ''ostja''. Pidavat viljandis elama, H2h ka ei sobi.

Isegi ta Skrill konto pole ta enda nimel.

 

Peale seda kui uue Skype konto tegi.

Pmis ta mulle vanast Skypest:

 

mwekj5.png

 

Vabanduseks oli see, et leidis ostja täpselt siis kui ma ütlesin, et ma ette talle ei käi.

 

Minu oletused:

 

1) Sa ootad suuremat kogust mida üle lasta.

2) Pakud vanas skypest kulda (nagu mullegi tegid) ja üritad üle lasta, hiljem öeldes: ''Andeks, vale skype, polnud mina''

VÕI

3) Sa oled väga sitt ärimees.

Muudetud liikme Polo'i poolt

kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On siin mõni terve mõistusega tegelane ka kes lugeda mõistab? MM'i varianti olen ma alati ise pakkunud.

 

K.Marko hetkel samuti, vastustest puikleb ja enne siia postitamist kustutab viisakalt skypest ära ka :D

 

https://i.imgur.com/sCB7vGb.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.