Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

★۩ >>mc.skylord.eu<< / Survival / SkyBlock / Events / Creative / Factions(tulemas) ۩★

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Seda teemat lugedes tekkis mulle küsimus "Kas aprill on juba kätte jõudnud?"

 

Mida see peaks tähendama? ootad juba aprilli :D ? Ei noo vabandust praegu on Jaanuar. :) nii, et ole kuss :)

 

//Markkus: Ei lähe teemasse. Moderaatorina peaksid seda teadma.

Muudetud liikme Kartaurus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

" Kommenteerimis reeglid: Ärge sõimake, #noHate, VAHVEL.NET reeglid. " Usun, et nad mõtlevad seda, võiksid teemat ka väheke muuta, halb on lugeda, kirjasuuruse võiksid ära muuta jms. Proovi ise lugeda seda.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
" Kommenteerimis reeglid: Ärge sõimake, #noHate, VAHVEL.NET reeglid. " Usun, et nad mõtlevad seda, võiksid teemat ka väheke muuta, halb on lugeda, kirjasuuruse võiksid ära muuta jms. Proovi ise lugeda seda.

 

Lõpuks ometi mõni idee/soovitus, kõik hatevad :( Halb hakkab juba, tehku ise midagi. Nagunii ise ei oska midagi teha pff.. olen vaadanud nende serverites kõik copy/paste ning veel, et pluginad ka kõik dev.bukkit ja spigotist. Halb hakkab juba :/, Ainuke normaalne server kus on vaeva nähtud on Jarmo: cu-mc :), ülejäänd annab soovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lõpuks ometi mõni idee/soovitus, kõik hatevad :( Halb hakkab juba, tehku ise midagi. Nagunii ise ei oska midagi teha pff.. olen vaadanud nende serverites kõik copy/paste ning veel, et pluginad ka kõik dev.bukkit ja spigotist. Halb hakkab juba :/, Ainuke normaalne server kus on vaeva nähtud on Jarmo: cu-mc :), ülejäänd annab soovida.

Oi kuidas lollustega suudetakse välja tulla ikka. Poiss ei oska UTF-8 encodingu peale isegi mitte panna, enda sõnul ei kasuta mingit programmigi pluginate koostamiseks ja siis räägib, et enamasti kõik ise teinud. Lisaks on ka mingeid aspekte kopeeritud kuid neid ei hakka ette tooma.

 

Juhuslikult kõik kes me tol ajal sees olime oleme väga pikka aega tegelenud serveritega (ja juhuslikult kõik tegeleme cu-mc kallal praegusel hetkel).


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oi kuidas lollustega suudetakse välja tulla ikka. Poiss ei oska UTF-8 encodingu peale isegi mitte panna, enda sõnul ei kasuta mingit programmigi pluginate koostamiseks ja siis räägib, et enamasti kõik ise teinud. Lisaks on ka mingeid aspekte kopeeritud kuid neid ei hakka ette tooma.

 

Juhuslikult kõik kes me tol ajal sees olime oleme väga pikka aega tegelenud serveritega (ja juhuslikult kõik tegeleme cu-mc kallal praegusel hetkel).

 

Tere, tere

 

Huvitav :O:D, hmm kuidas nüüd ütelda, Mida sina tead? UTF-8 on kõigil teada nagu. Koostamiseks ei kasuta programmi? Jah ma kasutan, kui sind nii väga huvitab, siis kas sa ültse tead, Mis on Eclipse?, Okei see liiga raske sinu jaoks küsin lihtsama, Mis on JDK ja JRE? Hahha kui lihtne küsimus :) Ning palun ära tule sõimama kui sa ise ei tea midagi :) Parem küsi enda käest.

 

Kui sa ise tead niiii palju ja oled väga tark, et tuled siia kommenteerima siukseid asju, tee ise midagi!?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere, tere

 

Huvitav :O:D, hmm kuidas nüüd ütelda, Mida sina tead? UTF-8 on kõigil teada nagu. Koostamiseks ei kasuta programmi? Jah ma kasutan, kui sind nii väga huvitab, siis kas sa ültse tead, Mis on Eclipse?, Okei see liiga raske sinu jaoks küsin lihtsama, Mis on JDK ja JRE? Hahha kui lihtne küsimus :) Ning palun ära tule sõimama kui sa ise ei tea midagi :) Parem küsi enda käest.

 

Kui sa ise tead niiii palju ja oled väga tark, et tuled siia kommenteerima siukseid asju, tee ise midagi!?

 

Ma seetõttu tulengi kommenteerima, et 10 aastane nolk üritab kõva meest siin mängida.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere, tere

 

Huvitav :O:D, hmm kuidas nüüd ütelda, Mida sina tead? UTF-8 on kõigil teada nagu. Koostamiseks ei kasuta programmi? Jah ma kasutan, kui sind nii väga huvitab, siis kas sa ültse tead, Mis on Eclipse?, Okei see liiga raske sinu jaoks küsin lihtsama, Mis on JDK ja JRE? Hahha kui lihtne küsimus :) Ning palun ära tule sõimama kui sa ise ei tea midagi :) Parem küsi enda käest.

 

Kui sa ise tead niiii palju ja oled väga tark, et tuled siia kommenteerima siukseid asju, tee ise midagi!?

 

Kuidas sa suudad pluginaid kirjutada kui sul isegi eesti keel on nii paigast ära kui olla saab? Ei taha teada mis sinu inglise keelega veel siis toimuda võib. Kahjuks jah me kõik oleme tegelenud minecraft serveritega juba aastaid nagu t3hpr0z juba mainis.


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuidas sa suudad pluginaid kirjutada kui sul isegi eesti keel on nii paigast ära kui olla saab? Ei taha teada mis sinu inglise keelega veel siis toimuda võib. Kahjuks jah me kõik oleme tegelenud minecraft serveritega juba aastaid nagu t3hpr0z juba mainis.

 

Vabandust,

 

Läksin endast välja. Ei meeldi, et hakatakse sõimama :(, nagu seal juba kirjas oli (Reeglites). Ma juba kirjutasin seal, et server on algne. Alles valminud, Kuidas ma jõuan kohe perfektse serveri teha? Tahaksin ka omandada Minecraft serverit, üritusi korraldada. Aga kohe on ju vaja Hate-da. :( Ma tean, et paljudel teist on olnud server. Aga kuidas sellist serverit teha, millist kellegil pole olnud? Sellepärast tahksingi ideesid kuulda. Kas või OldSchool, või siis mingi Ehitus server... Need kommentaarid lähevad väga teemast mööda.

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa mainisid teemas ,et oled teinud enamus pluginad ise, miks sa selle siin mainisid kui sul veel ei ole neid olemas. Nimetasid ühe plugina serveris mille oled ise teinud sinna. Siis kui sa oled enamuse teinud, siis pane alles selline jutt siia. Valetamine ei sobi kuskile. Keegi siin ei hate vaid toovad sulle ette serveri vead jne, sinu jutt mida oled rääkinud. Sellest otsitakse vead välja. Usun, et keegi ei soovi sulle siin halba vaid üritavad kõik sulle vead ette lugeda. Kuidas sa ise küll ei märka seda? Kui vaadata sinu juttu, siis tekib küsimus. Kui vana sa oled? Sinu teksti järgi pakuks sulle 10-13. Serveri omanikul peaks olema ikka külm närv ja mitte minema närvi, siis kui keegi tuleb toob su silmade ette mingi vea. Sina nimetad seda "hatemiseks". Tule taevas appi ma ütlen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa mainisid teemas ,et oled teinud enamus pluginad ise, miks sa selle siin mainisid kui sul veel ei ole neid olemas. Nimetasid ühe plugina serveris mille oled ise teinud sinna. Siis kui sa oled enamuse teinud, siis pane alles selline jutt siia. Valetamine ei sobi kuskile. Keegi siin ei hate vaid toovad sulle ette serveri vead jne, sinu jutt mida oled rääkinud. Sellest otsitakse vead välja. Usun, et keegi ei soovi sulle siin halba vaid üritavad kõik sulle vead ette lugeda. Kuidas sa ise küll ei märka seda? Kui vaadata sinu juttu, siis tekib küsimus. Kui vana sa oled? Sinu teksti järgi pakuks sulle 10-13. Serveri omanikul peaks olema ikka külm närv ja mitte minema närvi, siis kui keegi tuleb toob su silmade ette mingi vea. Sina nimetad seda "hatemiseks". Tule taevas appi ma ütlen.

 

Jah, sain nüüd aru miks see jutt selliseks läks, ma tahtsin seda nimoodi seletada, et keegi tooks ideid, mis oleksid väga põnevad... Nagu, et mida kellegil teistel pole olnud. Siis ma võiksin teha pluginad. Pole mõtet teha pluginaid mis on juba olemas.. Tahaksin kuulda siukseid ideid mis teeks mängu põnevaks. Mida pole siiamaani tehtud jne... Eks ma ise sain ta teie kommentaaridest valesti aru. Ega ma pahaga. Aitäh kes raatsisid juttu läbi lugeda, parandan tekstis teatud vead.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks peaksime meie sinule ideid andma? Kui ma tuleksin mõne geniaalse ideega välja siis ma kasutan seda loomulikult enda serveris aga miks keegi peaks sulle ütlema nüüd kõik enda ideed? Iga inimene kes serveri teeks võiks kasutada enda loomingut. Kui sa ei suuda ideid välja mõelda mis teeks serveri ägedaks järelikult puudub sul loomingulisus ja sa pole õige inimene arendama servereid.


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks peaksime meie sinule ideid andma? Kui ma tuleksin mõne geniaalse ideega välja siis ma kasutan seda loomulikult enda serveris aga miks keegi peaks sulle ütlema nüüd kõik enda ideed? Iga inimene kes serveri teeks võiks kasutada enda loomingut. Kui sa ei suuda ideid välja mõelda mis teeks serveri ägedaks järelikult puudub sul loomingulisus ja sa pole õige inimene arendama servereid.

 

Alati ei jää ideedest paljuks. Ma arvan, et mul oleks ka ideesid aga ma ei tea kas teistele see peale läheb.

:) Ja kõik inimesed on erinevad, osadel on hea loomingulisus teisel aga ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks peaksime meie sinule ideid andma? Kui ma tuleksin mõne geniaalse ideega välja siis ma kasutan seda loomulikult enda serveris aga miks keegi peaks sulle ütlema nüüd kõik enda ideed? Iga inimene kes serveri teeks võiks kasutada enda loomingut. Kui sa ei suuda ideid välja mõelda mis teeks serveri ägedaks järelikult puudub sul loomingulisus ja sa pole õige inimene arendama servereid.

Keda huvitab? Kui sul pole midagi soovitada siis ära tule siia tarka panema nagu mingi suur serveri arendaja.

Lihtsalt nii oma kasu peal väljas ei saa olla.

Muudetud liikme Tarvi4'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keda huvitab? Kui sul pole midagi soovitada siis ära tule siia tarka panema nagu mingi suur serveri arendaja.

Lihtsalt nii oma kasu peal väljas ei saa olla.

 

Veel idiootsem on tulla laimata fakte. Keegi ei räägigi omakasust vaid kui esialgset teksti loeksid ei tuleks sa üldse siia õiendama.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Veel idiootsem on tulla laimata fakte. Keegi ei räägigi omakasust vaid kui esialgset teksti loeksid ei tuleks sa üldse siia õiendama.

 

Mis sellest "esialgsest" tekstist on? Kui midagi tarka pole õelda, siis hoia eemale siit. Ma ei viitsi teie nii õelda super kangelaste jutte kuulda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa mainisid teemas ,et oled teinud enamus pluginad ise, miks sa selle siin mainisid kui sul veel ei ole neid olemas. Nimetasid ühe plugina serveris mille oled ise teinud sinna. Siis kui sa oled enamuse teinud, siis pane alles selline jutt siia. Valetamine ei sobi kuskile. Keegi siin ei hate vaid toovad sulle ette serveri vead jne, sinu jutt mida oled rääkinud. Sellest otsitakse vead välja. Usun, et keegi ei soovi sulle siin halba vaid üritavad kõik sulle vead ette lugeda. Kuidas sa ise küll ei märka seda? Kui vaadata sinu juttu, siis tekib küsimus. Kui vana sa oled? Sinu teksti järgi pakuks sulle 10-13. Serveri omanikul peaks olema ikka külm närv ja mitte minema närvi, siis kui keegi tuleb toob su silmade ette mingi vea. Sina nimetad seda "hatemiseks". Tule taevas appi ma ütlen.

 

Aidata? Okei mine vaata esimesi komentaare. Kui see on sinu meelest aitamine, siis oled küll valel teel mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.