Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

Tervist, mul 1 probleme nimega nett aeglane .. avansti sai sama netiga 1080p videot vaadatud ja nüüd 240p videot bufferib ta 10-20minita sammuti ei saa kuskile lehtelde kh minna nt facebooki läks 10 minta . olen proovinud microsoft supportiga kh ühendust võtta lõõb erooreid ette päeva pealt tuli lihtsalt probleem on soovitusi kuidas korda saada`?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

pigem peaksid abi küsima ISP käest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Netimaht ületatud pole?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

sain ISP käest vastuse lõppuks. sain teada et mulle pandi netimaht peale kuigi lepingus kirjas netimahust pole juttugi et seda neti mahtu suurendada pean maksma 2x ehk 60euri neti eest kuus mis on vägagi debiiline . ei soovita startmani 4g ruuterit võtta soodsam tuleb välja 100mbs nett ja 70+ telekanalit juba 35euriga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Linnas on tõsiselt mõttetu, sest seal saad endale kaabli majja tuua. Kaabel kordades stabiilsem ja parem. 4G on hea siis, kui elad kuskil metsa sees, kus kaablist pole haisugi.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.