Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Combat 123 maxed main ~ 94 slayer [MÜÜDUD]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ulme summadest unistad eestis. "välismaale müües" see siin ei ole välismaa, ja keegi ei maksa sellist summat maxed kasutaja eest eriti selle...

 

No mina maksin sellest vahvli "oksjoni" käigus 185 euri, siin pakutud juba 175 euri ja 180 euri aga nüüd nad ära kadunud kuhugi.

Ei ole üldsegi mitte raske inimesel kel sythes või playerauctionis vms tehinguid ja usaldusväärsust see raha nelja kuni viiekoristuda, usu mind ma olen kuni tänaseni selle teemaga piisavalt kokku puutunud aastate ja aastate jooksul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui väidetavalt pidi välismaale müües 800$ saama siis miks sa sinna juba ei müü? Kas tõesti ei tähenda sulle +400€ midagi? Siin juba kuu aega müüd seda, selle aja jooksul oleks võinud siis playerauctionsis tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kui väidetavalt pidi välismaale müües 800$ saama siis miks sa sinna juba ei müü? Kas tõesti ei tähenda sulle +400€ midagi? Siin juba kuu aega müüd seda, selle aja jooksul oleks võinud siis playerauctionsis tegeleda.

 

Ei ole enam viitsimist seal tehingute kogumisega jännata, või ostetakse ka 0 tehinguga inimestelt, tead selle kohta?

 

Kasutaja on müüdud.

Muudetud liikme insaner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.