Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Arvuti ostuabi ja soovitused.

Soovitatud postitused

Hei arvutitargad! Mul teile küsimus! Ma sooviksin endale arvutit osta ja olen uurinud igaltpoolt foorumitest ja vaatasin seda arvutit: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTITARK-PC/it-AMD-Bulldozer-eXtreme-42628

Et kas see veaks dayz, gta5 ja teised kõvad mängud, et jooksutaks ilust välja mingi max settingute peal ja ei jampsiks?

 

Või hoopis soovitate ise arvuti mul kokku panna?

 

Tänud ette juba kui teil viitsimist on! :)

 

EDIT: Aga mis sellest arvate? Seal praegu 2 korpust, ei tea kumba valida ja siis ma ei tea ka kas seda eraldi jahutust on sinna vaja. Avalda oma arvamust! :)

 

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcjBEcAwCAOwlQwxBpr99wr0pTtZp%2FTZdRI1qpk2JiswFg5izYKv7f835WcNL64y7j8%3D

Muudetud liikme ZaveZMe'i poolt

Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga kas sa oskaksid soovitada kust ma saaksin sellise 800€'se arvuti listi nagu? Ise nii väga tark ei ole sellel alal, et mis millega hästi kokku läheb või, et kas on intel parem kui mingi muu jne...


Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mille jaoks sul 4GB'st mälukaarti vaja on?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle protsessoriga Z97 chipset sobib. Miks:

1. k-protsessor nõuab Zxx kiibistikuga emaplaati. Vastasel juhul ei ole sul sellest unlocked funktsioonist lihtsalt kasu.

2. 4690k on Haswelli uuendus. Töökorduse mõttes x9x kiibistik, sest mitte kõik x8x emaplaadid toetavad Haswelli uuendust.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.