Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanek

Soovitatud postitused

VIP

Et, siis selline ettepanek on. Teha foorumis mõned ümbermuudatused. Soovitan muuta sellised asju nagu : Iga kastuaja juures on "warn level". Mille eest saab warni ? Ropendamine, pidev spämm, topelt postid.

Võtta maha see , kui keegi ütleb midagi roppu siis ei asendu see tärnidega, vaid seda peab ta ise asendama, kui ei tee seda, tuleb warn.

Miks sellist muudatust teha, sellepärast,et kõik foorumi külastajad peaksid piiri . Piiri, mis mõttes ? Selles mõttes, ei ropenda, vähem spämmi - siis on ka teemad puhtamad ja vähem ropendamist.

 

 

Moderaatorid : Mõelge selle üle!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ma ei ütleks et hetkene olukord oleks hull, et ming3id muutusi on vaja..

Sellega tuleks meile rohkem tööd kui peame igat mitte " Tärn " sõna uurima ja warnima.

+ hetkene warn süsteem on meie imagole okei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Einoh, ma ei mõelnud seda , et iga tärn, kohe warn.

OffTopic : Eo sul neonetis acc on ? Kui on siis tead kuidas võiks see asi olla.

 

või naq mida ma mõtlen


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

on on ja saan aru küll mida mõtled.

aga peab siis igaüks nägema teise warn astet? olgem erilised, las inimene jääb privaatseks seoses oma warnidega.

Ja pmst see sobib meie imagoga ( lai kujundus, embleemid , warn süsteemid ja muud süsteemid ) jne :P

Ma küll ei tea mida teised juhtkonnast arvavad aga ma eelistaks jääda vana juurde.

Ja doubleposte ei saa ka teha btw, süsteem ei lase.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
on on ja saan aru küll mida mõtled.

aga peab siis igaüks nägema teise warn astet? olgem erilised, las inimene jääb privaatseks seoses oma warnidega.

Ja pmst see sobib meie imagoga ( lai kujundus, embleemid , warn süsteemid ja muud süsteemid ) jne :P

Ma küll ei tea mida teised juhtkonnast arvavad aga ma eelistaks jääda vana juurde.

Ja doubleposte ei saa ka teha btw, süsteem ei lase.

 

Ainult warn level , muud pole vaja. Aa kui see tulebgi, siis võiks seda ka teha et warni saab sõnumitega maha ka osta


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mida sa siin ostma hakkad?saad banni ja ostad ennast vabaks?mnjah...

 

Soz , aga sa vist ei saanud poindile pihta, ma mõtlesin et ntx warn lvl on mingide prosentidega ntx :0%, 25%, 50%, 75% ja kui 100% siis banned. Juhul kui sul on 25%-75% vahemikus siis saad 10EEK'use sõnumi eest selle maha osta.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Igat asja ei pea teiste pealt ahvima, vaid enda oma peab ka midagi olema.

Kuigi jah, mõed Youtube videod kus on ropp sõna URL's sees on jama.:/

 

Oot, mida sellega tahad õelda ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Olen arvamusel, et igaüks ei peaks nägema teiste kasutajate hoiatustaset. Hetkel on kasutuses 10 punkti süsteem (10 punkti = ban, 5 punkti = 1 päev ban).

 

Kes väga tahab võib protsendi ise arvutada. Tehes väikesed lihtsad matemaatilised arvutused jõuame järeldusele, et 1 punkt on võrdeline 10%-ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Soz , aga sa vist ei saanud poindile pihta, ma mõtlesin et ntx warn lvl on mingide prosentidega ntx :0%, 25%, 50%, 75% ja kui 100% siis banned. Juhul kui sul on 25%-75% vahemikus siis saad 10EEK'use sõnumi eest selle maha osta.

 

 

miks üldse vaja maha osta?

Süsteem on meil ju niigi super, warnid ( osad ) aeguvad ise.:confused:

See nõuaks jälle palju tööd ja palju meie teeniksime selle pealt, kuskil paarkümmend senti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt, selle peale juba ammu mõelnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Urrr teen endale 90 % warni, ja viskan pappi ja mölisen jälle? ^^

Ja pealegi kui siin olex muudatusi vaja, siis ma arvan, et moded ise teeksid seda... :P

U are Wannabe Mode ^^


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.