Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere, ehk oskab keegi hädast välja aidata?

 

Viimasel ajal on laptop välja näidanud väga ebatavalisi asju.

Alguses tekkis selline probleem, et kui paremat hiire klikki vajutasin, siis läks arvuti sleep režiimi peale (hiirega sai vajutada). Vahetasin 2 korda Windowsit, aga ei midagi!

Järgmisena hakkasid crashid päevas 1-2 tulema, millega kaasnes BSOD.

Ise ma nendest probleemidest jagu ei saanud ja nii jäid need lahendamata, kuni arvuti lõi välja uue probleemi...

Üks hetk arvuti lihtsalt kiilus kinni ja nupust välja lülitamine ei toiminud, siis tõmbasin aku tagant, kuid uuesti käima lülitades enam arvuti ei tahtnud HP logo näitamisest kaugemale minna.

Video probleemist: http://www.upload.ee/files/4367607/received_726457414096852.mp4.html

ESC nuppu vajutades teeb arvuti piiksu ja ei tee midagi.

System Recovery nuppu F11 vajutades vilksatab korra sekundiks mingid read ette, millest hakkas silma: Check Media Cabel

ja teeb uuesti restarti.

Ma sain aru, et see võib aidata, kui system recoveryst valida disable reboot, aga seda ma teha ei saa.

Muudetud liikme banaaniaju'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.