Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin hobikorras graafikameistrit mängu tegemiseks

Soovitatud postitused

Tervist!

Olen tegelenud mängude tegemisega üle 5 aasta. Kogemusi on selle ajaga tekkinud päris korralikult, kuid kahjuks puudub mul üks ülioluline anne - hea kunstimeel. Tahaks küll nagu joonistada ja teha, aga lihtsalt ei ole lihtsalt minu valdkond. Seetõttu otsiksi kedagi, kes tunneb huvi mängudest ja kes tahaks proovida kätt mõne sellise projektiga.

Tulevane graafikameister ei pea olema tipptasemel, sest alati on võimalik areneda, kuid võiks olla loominguline(vahepeal endal ei leidu lihtsalt häid originaalseid ja huvitavaid mõtteid, mida mänguks teha) ja häid ideid täis :) .

Enda kohta peaksin mainima küll seda, et minu tootlus (ehk valmis mängud) on madal, tihti just eelneva kunstimeele puudumise pärast või on ideed lihtsalt ära lõppenud.

 

 

Aga igatahes, siin on pilte minu mängudest, mis ühel või teisel põhjusel kunagi pole valmis saanud( või mida ma hetkel teen)

 

 

Tank Wars - 2 mängija vaheline või AI vastu pealtvaates tankivõitlus

 

 

[spoiler=Pildid]screen1.png

 

 

screen2.png

 

 

screen3.png

 

 

 

Nimetu Top-Down shooteri alge

[spoiler=Pildid]nimetu_shooter.png

 

 

Cheese Chase mobiilidele

Sai katsetatud koostööd hinnavaatluse kasutaja Flacko'ga, kuid kahjuks ei leidunud piisavalt aega selle projekti jätkumiseks

[spoiler=Pildid]cheese_1.png

 

 

cheese_2.png

 

 

Breakout - mäng, mida praegu arendan telefonidele(motivatsioonipuuduse tekitab kulunud idee)

[spoiler=Pildid]pong_1.png

 

 

pong_2.png

 

 

 

Mänge teen programmiga nimega Game Maker Studio, mis on väga mõnus nii professionaalseks mängutegemiseks kui ka algajatele väga hea koht, kust alustada. Mänge on võimalik teha windowsile, linuxile, macile, androidile, iosile, tizenile, playstationile, jne.

 

 

Kui tekib huvi, siis kindlasti kontakteeru!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.