Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Front audio panel

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
See peaks sul arvuti korpuse küljes olema. Või mõtled mingit helikaarti mille üks osa käib CD-ROM auku?

 

Jah mul on see arvuti küljes, kuid mul on need front audio juhtmed mis tuleb emaplaadiga ühendada katki.Tahaks välja vahetada selle paneli.

Korpus : Cooler Master HAF 932

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sul on juhtmed katki ainult, siis saab ju uus juhe teha. Front panelit nagu eraldi ei müüda ja ise seda teha on veel tüütum ja vaevalisem, kui 2 juhet kokku joota.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sul on juhtmed katki ainult, siis saab ju uus juhe teha. Front panelit nagu eraldi ei müüda ja ise seda teha on veel tüütum ja vaevalisem, kui 2 juhet kokku joota.

Kui nüüd täpsemalt vaadata siis mul pole front audio ja front mic juhet üldse siin.Ostsin korpuse tuttavalt mitte otse tellides.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaata paneeli taga, kasvõi mingigi juhe peab minema. Vastasel juhul jooda uus juhe paneeli külge lihtsalt.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.