Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Emps-scape on tagasi!!

Soovitatud postitused

Kallid Emps-Scaperid,

 

 

Täna tulen ma teie juurde suurepäraste uudistega!

 

 

Nimelt on ÕIGE Emps-Scape tagasi!Just nimelt! Õige omanik on naasnud ning Teie KASUTAJAD ja PAROOLID on samad mis teil vanasti olid, kõik mängus on sama! Ootame kõiki vanu mängijaid tagasi, andke ka oma sõpradele teada, olen kindel et olete väsinud nendest võltsidest re-makedest ja tunnete et raiskate aega nendes, ENAM MITTE! :)

Emps-world.net

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas see on Thomy poolt või kellegi muu?


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huh, kasutajaid pole ju enam alles..?

On ikka, kasutajanimi ja parool on samad, mis enne sulgemist.. Minul vähemalt toimis ja paaril kutil veel, kes mängisid minu tuttavatest. Isegi sõbralist on täis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ohh, peaks ise ka mängima hakkama. Kunagi ammu sai mängitud, kui ma veel mäletan, et sain omale bgs`i, siis olin räigelt õnnelik :D

Lähen teen kassu ära kohe :D

 

e:/ thenoobshows - peaks olema mu vana kasutaja, kui võimalik see tagasi saada, siis oo jee :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa uut kasutajat teha, teen lehel kasutaja ära, ja mängus ütleb et invalid username or password

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundub et oma vana kasutaja ma ei saa :D Nii otsustasin uue kasutaja teha ja natukene mängida, kusjuures eestlaseid on ikka päris palju seal. Iga 5 inimene eestlane suht :D

empscape.png

 

Mõned tunnid hiljem siis

stats.png

Sai rune scimitar ka ostetud, nüüd next goal on att 60 ja siis str arendama + saadud raha eest dragon sc osta :D (muidu ex sind nägin ka faladoris ennem) :D

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahaa, facebookis oli ka teema sellest ja ma ütlesin kohe, et fake thomy. Seal vastati kohe "ise sa oled fake" jne. Suht fail ikkagi :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju õnne Dexter! Sina oledki selle rsps-i omanik :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.