Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline PlayFriik

Windows 7 Starter täielik resettimine?

Soovitatud postitused

Külaline PlayFriik

Tervist.

 

Oleks soov resettida Windows 7 Starter algsetele seadetele. Nimelt see on laptop ning sellel pole DVD sisendit, seega küsiks, kuidas üldse seda resettida? Kunagi ma vist kustutasin ka recoveri failid (olid mingi kõvaketta peal vist?)..? Toote ID (ehk Windows key?) tuli laptopiga kaasa.

 

Sooviks täielikku õpetust, arvuti alguses käivitamisest kuni Windowsi uuesti installimiseni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ketas sisse siis f8 või f12 mis iganes sinu lüpaka boot key on ja sealt valid DVD ROM ja hakkab pihta.

Sealt edasi valid kuhu sa selle installid...

Võid ka netist sama wini tõmmata ja aktiveerid hiljem sellega see pluss, et kõik failid jäävad alles ja hiljem saad oma kola välja korjata.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ketas sisse siis f8 või f12 mis iganes sinu lüpaka boot key on ja sealt valid DVD ROM ja hakkab pihta.

Sealt edasi valid kuhu sa selle installid...

Võid ka netist sama wini tõmmata ja aktiveerid hiljem sellega see pluss, et kõik failid jäävad alles ja hiljem saad oma kola välja korjata.

 

Sorry, aga mis ketas? Kõvaketas?

Windowsit otsisin juba internetist, nimelt sain vastuseks, et see Windows on notebookidel sees ning ega ma rohkem ei saanudki aru, mida seal üldse kokku ajati. Ainult mingi Windows 7 Ultimate jne versioone leidsin.

Muudetud liikme PlayFriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma nüüd täpselt ei tea, kuidas Win7-l on, kuid ehk Win8 sama. Et trüki Windowsi otsingusse "Update and recovery" vms ja seal settingutest kuskil peaks ta andma valiku, et eemalda kõik ja installi Windows uuesti.

Windows Starter on Windowsi nö "trial" versioon. Soovitan hankida ikkagi mingi täisversiooni (nt Win7 Home Premium või Professional vms).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
Ma nüüd täpselt ei tea, kuidas Win7-l on, kuid ehk Win8 sama. Et trüki Windowsi otsingusse "Update and recovery" vms ja seal settingutest kuskil peaks ta andma valiku, et eemalda kõik ja installi Windows uuesti.

Windows Starter on Windowsi nö "trial" versioon. Soovitan hankida ikkagi mingi täisversiooni (nt Win7 Home Premium või Professional vms).

 

Windows 7 Starter on mul peal sellepärast, et see läpakas on vägagi crap ning rammi vähe, seega ta ei veaks välja Home Premiumit ega Professionali.

Kuna see Windows on eesti keeles, siis ma pole väga kindel, kas ma õige valiku tegin sealt otsingust.

 

Mida Mihkuź mõtles oli vist, et paned arvuti kinni ja siis kui uuesti tööle paned siis vajutad f8 või f12 ja seal saaksid siis valida asju.

Ja ma ka alles restorisin factory settingute peale läpaka Siim+ meetodiga.

 

See töötab vist siis, kui on Windowsi DVD olemas, aga mul pole DVD playeritki sellel arvutil. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Windows 7 Starter on mul peal sellepärast, et see läpakas on vägagi crap ning rammi vähe, seega ta ei veaks välja Home Premiumit ega Professionali.

Kuna see Windows on eesti keeles, siis ma pole väga kindel, kas ma õige valiku tegin sealt otsingust.

 

See töötab vist siis, kui on Windowsi DVD olemas, aga mul pole DVD playeritki sellel arvutil. :/

 

See töötab ka siis kui pole DVD arvutis olemas, kas siis USB või kõvaketta poole pealt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
See töötab ka siis kui pole DVD arvutis olemas, kas siis USB või kõvaketta poole pealt

 

Kui seda proovisin, siis ütles, et ei leidnud Windowsi faile. Ning USB poolt oleks vaja ISO faili vist, et teha USB bootableks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Kui seda proovisin, siis ütles, et ei leidnud Windowsi faile. Ning USB poolt oleks vaja ISO faili vist, et teha USB bootableks?

Täpselt nii, et ISO ja vaja see USB teha bootable, aga see pole raketi teadus, et oleks võimatu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
Täpselt nii, et ISO ja vaja see USB teha bootable, aga see pole raketi teadus, et oleks võimatu

 

No ma natukene uurisin, kas sellega iseenesest saaks? Samuti minuteada ei jagata internetis Windows 7 Starter ISO faili.

http://wintoflash.com/home/en/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
No ma natukene uurisin, kas sellega iseenesest saaks? Samuti minuteada ei jagata internetis Windows 7 Starter ISO faili.

http://wintoflash.com/home/en/

kasuta ennem seda USB bootbale tegemiseks, see siiani kõige parem ja usaldusväärne http://www.pendrivelinux.com/universal-usb-installer-easy-as-1-2-3/ . ISOsi liigub küll torrendina ja suht palju isegi aga kahjuks mina ei jaga siia neid

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
kasuta ennem seda USB bootbale tegemiseks, see siiani kõige parem ja usaldusväärne http://www.pendrivelinux.com/universal-usb-installer-easy-as-1-2-3/ . ISOsi liigub küll torrendina ja suht palju isegi aga kahjuks mina ei jaga siia neid

 

Torrentid võivad ka viirused olla ning kuna ma tahaks arvuti müüki panna, siis ma väga crackitud versiooni peale ka panna ei tahaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Torrentid võivad ka viirused olla ning kuna ma tahaks arvuti müüki panna, siis ma väga crackitud versiooni peale ka panna ei tahaks.

Teen sulle ühe asja selgeks, kui tõmbad torrent ja kasutad põhja alt koodi siis asi pole CRACKED, cracked on ainult siis kui vale cd -key. Mul endal on ka torrentiga Windows tõmmatu aga kasutasin põhja alt koodi seega, see pole piraat.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. Laed netist alla Windows 7 Starter .iso faili. Tänapäeval on selleks torrentid. Enne alla laadimist loed kommentaare allika kohta veendumaks, et legit värk. Linke ma ei lisa, saad sellega ise hakkama.

2. Piisab 4GB mälupulgast (Windows 7 Started on umbes 2.5GB). Sa ei saa niisama .iso peale keevitada. Pead tegema bootable USB. Kirjuta googlesse märksõnad ja leiad sobilikud programmid, mis töö sinu eest ära teevad.

3. BIOS muudad bootimisjärjekorda nii, et USB oleks nimekirjas esimene.

4. Boot, see protsess peaks mõistetav olema.

 

Läbisin sama protsessi kaks nädalat tagasi kuna kõvaketas hakkas vinguma Windowsi peale laskmisel. Ainus erinevus vb oli see, et ma kasutasin Windows 7 Ultimate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas (muudetud)
1. Laed netist alla Windows 7 Starter .iso faili. Tänapäeval on selleks torrentid. Enne alla laadimist loed kommentaare allika kohta veendumaks, et legit värk. Linke ma ei lisa, saad sellega ise hakkama.

2. Piisab 4GB mälupulgast (Windows 7 Started on umbes 2.5GB). Sa ei saa niisama .iso peale keevitada. Pead tegema bootable USB. Kirjuta googlesse märksõnad ja leiad sobilikud programmid, mis töö sinu eest ära teevad.

3. BIOS muudad bootimisjärjekorda nii, et USB oleks nimekirjas esimene.

4. Boot, see protsess peaks mõistetav olema.

 

Läbisin sama protsessi kaks nädalat tagasi kuna kõvaketas hakkas vinguma Windowsi peale laskmisel. Ainus erinevus vb oli see, et ma kasutasin Windows 7 Ultimate.

 

// Nvm, sain vist oma küsimusele vastuse.

Muudetud liikme PlayFriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.