Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Harjucraft - AVATUD [1.8][Survival]

Soovitatud postitused

y9opFC.png

 

Harjucraft!

Harjucraft on survival server. Oleme loonud serveri kus inimestel jätkuks tegevust.

Iga inimene saab endale välja teenida uusi ranke ja commande ilma neid soetamata. Loomulikult on võimalus ka osta

kui soovid koheselt saada uusi commande ja toetada serverit.

Oleme economy server ehk sa ei saa päevaga just väga rikkaks.

Oleme teinud ka serveri minigamed mida mängides võid võitta asju survival serveri.

 

Omanikud

PacmanEST

Estcraft

Jepikaiye

 

 

IP: 77.111.200.85:25565

Versioon:1.8

Muudetud liikme Jepikaiye'i poolt

jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

On olemas ka selline command nagu /ignore, sellega saab väga lihtsalt asja ära lahendatud. Ma ei saa vastutada iga mängija eest kui ma ise online pole. Ma veedan ise päevas serveris päris mitu tundi aga ka mitte 24/7 ja sama on administratiiviga, et selliseid asju ei juhtuks. Kindlasti saab see inimene ka oma karistuse :)

Muudetud liikme Jepikaiye'i poolt

jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Avame peatselt taas Harjucrafti! Hetkel ei ole veel täpset kuupäeva paika pandud aga avame õigepea!

Lisaks sellele on meil facebooki lehel reklaam käimas kust võimalik võita eluaegne VIP ja saada serveri päev enne avamist!

https://www.facebook.com/harjucraft


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mitmes uus algus see juba on? :D Kui teil enne polnud aega, et tegeleda, kust nüüd siis selle aja leiate :)

 

Ajas pole küsimust ja mitte sellepärast ei läinud kinni. Põhjus oli teine ja tõesti tänu sellele põhjusele olin sunnitud lahkuma. Ei soovi sellest avalikult rääkida. Siinkohal nõustun ka t3hpr0ziga.


jepireq.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.