Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

FB profiilikas+kaanekas

Soovitatud postitused

Tsau Vahvli rahvas!

Kuna olen viimasel ajal hakkanud tegelema n.ö "workoutiga" ja inimeste motiveerimisega, siis olen mõelnud teha endale FB'ki lehekese. Kuna ise enam pole tea, mis ajast PS'i kasutanud, ning seda pole enam arvutiski, siis otsin abi siit, Vahvlis't.

Kas on siin selliseid inimesi, kes viitsiksid OMA VABAST AJAST, TÄIESTI TASUTA mulle teha kaanepildi ja profiilipildi?

Mul on olemas ka mõte, millised need võiksid välja näha, niiet fantaseerimis vaev on juba kadunud.

 

Palun mitte teemakohaseid postitusi siia, nagu näiteks: noh sixpack ka on juba?; eesti rahvas on ikka jõle kitsi küll, ei maksa enam raha kah töö eest.

 

Kes on huvitatud minu aitamisest siis kiri postkasti ja ma kirjeldan seal, millised võiksid pildid välja näha.

Ma olen üpris kindel, et ma saan kunagi teid ise ka aidata millegi muuga, sest nagu öeldakse: Iga heategu saab kunagi tasutud!

 

Tänan tähelepanu eest!


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.