Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sobib kokku, keskmisest natukene parem mänguriarvuti.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sobib küll kokku aga ise soovitaks: https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcqxAQAgCAOwl0BbKfr%2FX9IpS1Z24%2BYrQsdK4KhYlE2yLDr8pK0YPw%3D%3D

 

FX 8xxx prosed jäävad alla i5-le igas mängus ning üldjuhul on igas asjas üldse halvemad. Minu buildil suht suur SSD ka veel juures.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei jää tegelikult i5 alla, neid on võrreldud i7 ka nagu nt fx-6300 on võrreldud intel i7 3770k ja põhiliselt amd on ära teinud (battlefield 4) fps 30-55

Eks võibolla mõni mäng sobib tõesti i7 paremini aga mis selle 5 fps vahe ikka nii väga muudab

See on ainult minu arvamus

Ootan veel muljeid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jriseth, ei jää amd midagi alla. Mõnes mängus jääb intel alla, mõnes amd. Seda ei saa nii võtta, et nüüd amd jääb alla. Oleneb mida ta hakkab tegema. Intel on mängimiseks. AMD mängimiseks ja striimimiseks. Imo intel jääb striimimises alla. Tahad striimida ja mängida, võta amd. See build, mis sa tegid, mikko, sobib väga hästi kokku, imo võtagi see.

 

Edit: Võiksite seda vaadata:

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ound;2431559']Jriseth, ei jää amd midagi alla. Mõnes mängus jääb intel alla, mõnes amd. Seda ei saa nii võtta, et nüüd amd jääb alla. Oleneb mida ta hakkab tegema. Intel on mängimiseks. AMD mängimiseks ja striimimiseks. Imo intel jääb striimimises alla. Tahad striimida ja mängida, võta amd. See build, mis sa tegid, mikko, sobib väga hästi kokku, imo võtagi see.

 

Edit: Võiksite seda vaadata:

 

Üldjuhul siiski i5 üle ning kui paned tähele ta buildis läheb veel jahutust vaja et OC peale lükata prosele, mis palju juurde ei anna aga €€€ läheb. Tiba säästa ja visata sisse 240gb SSD siiski palju parem mõte kui nagu mikk0 tsiteerib "mis see 5 fps vahe nii ikka väga muudab" (kui isegi AMD peaks imekombel mingis mängus kiirem olema)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa aru mis lolli videot sa näitad - benchmarkid on siin = http://pclab.pl/art55934-3.html - ilusti näha et haswell i5 parem ja isegi kui AMD FX 8xxx prose OC-d jääb ikkagi enamus asjades alla. Sa võid ju muidugi oma "killer" buildi võtta aga kaotad suure SSD ning jõudlus nõrgem üldjuhul.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noo see veel lollim lehekülg igaüks paneb erinevalt sellel leheküljel nii ja teisel leheküljel naa.

AMD on suuremad clockimis võimalused ja see teebki põhiliselt i5 ära

Aga noo nii võibki vaidlema jääda

Pange siis ise 400-800 euri eest build kokku

Ootan vastuseid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võta enda tehtud build ja asi ants, Jrisethiga, kui inteli fanboyga (näha, et fanboy) on mõttetu vaielda. Jriseth, samas ma võin öelda, et see on loll lehekülg, mis SINA andsid. Jriseth, igasse buildi ei ole mõtet vaja SSD lisada, samas võib Mikko oma buildis muuta praeguse kõvaketa Black Caviariks, mis on pmst nagu SSD, igastahes tavalisest HDDst parem. Aga palun, imo võib Mikko nelja tuumalise Athloni ka võtta, mis annab mängudes peaaegu sama, mis su i5 ja on 50-100 odavam.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Noo see veel lollim lehekülg igaüks paneb erinevalt sellel leheküljel nii ja teisel leheküljel naa.

AMD on suuremad clockimis võimalused ja see teebki põhiliselt i5 ära

Aga noo nii võibki vaidlema jääda

Pange siis ise 400-800 euri eest build kokku

Ootan vastuseid

[spoiler=Komplekt 1]CPU: Intel® Core™ i5-4670K Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) Box - Arvutitark OÜ

CPU jahutus: Cooler Master „HYPER 212 EVO“, universaalne cooler, 4 heat pipes - Arvutitark OÜ

Emaplaat: Gigabyte B85M-D2V / Intel® B85 / Socket 1150 / mATX (GA-B85M-D2V) - Arvutitark OÜ

RAM: Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-12800 BLS8G3D1609DS1S00 - 1A.EE OÜ

Kõvaketas: WD 3.5„ Sisene Kõvaketas SATA3 BLUE Seeria 1TB 7200RPM 64MB WD10EZEX - Arvutitark OÜ

Videokaart: MSI GF GTX760 4GB GDDR5 PCIE N760TF4GD5/OC - 1A.EE OÜ

Korpus: ZALMAN T4 Mini Tower MATX USB3.0 ZM-T4 - Arvutitark OÜ

Toiteplokk: FSP AURUM S 500W 90+ (80PLUS GOLD)/ ATX v2.31/ EPS v2.92/ Silent Fluid Dynamic Bearing - Arvutitark OÜ

Optilineseade: LG DVD RW SATA 24X INT BULK/BLACK GH24NSB0 LG - Arvutitark OÜ

 

 

Kokku: 774.90 €

 

 

[spoiler=Komplekt 2]CPU: Intel Core i5-3470, Quad Core, 3.20GHz, 6MB, LGA1155, 22nm, 77W, VGA, BOX - Arvutitark OÜ

Emaplaat: Mod 1155 ASRock Z75 Pro3 (ATX) - Galador Grupp OÜ

RAM: G.SKILL DDR3 8GB (2x4GB) RipjawsX 1866MHz CL9 XMP - Galador Grupp OÜ

Kõvaketas: UUS WD BLACK CAVIAR KÕVAKETAS SATA3 1TB 7200RPM 64MB WD1003FZEX - Arvutitark OÜ

Videokaart: GRA PCX XFX HD5450 1GB passive - Galador Grupp OÜ

Korpus: BitFenix Shinobi / must / Aknaga / USB3.0 (BFC-SNB-150-KKW1-RP) - Arvutitark OÜ

Toiteplokk: SilverStone Strider SST-ST50F-ES 500 W - Galador Grupp OÜ

Kokku: 575.80 €

 

 

Ja need pole mitte mingit sittad mudeli väga hästi toimivad mille jaoks teema algajata soovib kasutada. Ma ei ole Intel ega AMD fänn, mõlemad istuvad mulle aga need kaks selle Inteliga, et need olid mul juba peas. Ja Esiteks kui ikka väga klokimisega piire ei tunne siis pole vaja seda võimalusi üldse mingile kasutajale.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ound;2431647']Võta enda tehtud build ja asi ants' date=' Jrisethiga, kui inteli fanboyga (näha, et fanboy) on mõttetu vaielda. Jriseth, samas ma võin öelda, et see on loll lehekülg, mis SINA andsid. Jriseth, igasse buildi ei ole mõtet vaja SSD lisada, samas võib Mikko oma buildis muuta praeguse kõvaketa Black Caviariks, mis on pmst nagu SSD, igastahes tavalisest HDDst parem. Aga palun, imo võib Mikko nelja tuumalise Athloni ka võtta, mis annab mängudes peaaegu sama, mis su i5 ja on 50-100 odavam.[/quote']

 

Mis kuradi fanboy :D Ma valin lihtsalt parima ja sa ei saa väita, et i5 jääb alla FX 8xxx prosedele, oo ei. Aga võta siis oma tarkurite leht siis lahti ja vaata sealt järgi, peaksid samad tulemusd leidma. Mõtlesin et googeldan ringi ja olen sama tark kui sina ning kirjutades otsingusse "i5 4440 or FX 8350" oli vastus 90% korrast i5. Ja Black Caviar ei ole üldse lähedal SSD kiirustele, mida sa tuled siin ajama mingit iba.

 

Aga noh, sry et Intel parem on hetkel :'( so sad


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Võrdle esiteks inteli ja amd hindu

Ja I5 jääb AMD alla võibolla mõnes mängus jääb AMD ka alla aga Intel on ikkagi rohkem töö tegemiseks ja amd mängimise

Kahju! :D

 

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4440-vs-AMD-FX-8350

Muudetud liikme mikko0'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võrdle esiteks inteli ja amd hindu

Ja I5 jääb AMD alla võibolla mõnes mängus jääb AMD ka alla aga Intel on ikkagi rohkem töö tegemiseks ja amd mängimise

Kahju! :D

 

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4440-vs-AMD-FX-8350

 

Sinu FX prose on kallim kui see i5 mis ma panin oma buildi + sa tahad veel seda OCda seega tuleb ikka korralikult kallim, LMAO. Eks sa mine osta siis enda build, öeldud ju on et kõik 5+.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi fanboy :D Ma valin lihtsalt parima ja sa ei saa väita, et i5 jääb alla FX 8xxx prosedele, oo ei. Aga võta siis oma tarkurite leht siis lahti ja vaata sealt järgi, peaksid samad tulemusd leidma. Mõtlesin et googeldan ringi ja olen sama tark kui sina ning kirjutades otsingusse "i5 4440 or FX 8350" oli vastus 90% korrast i5. Ja Black Caviar ei ole üldse lähedal SSD kiirustele, mida sa tuled siin ajama mingit iba.

 

Aga noh, sry et Intel parem on hetkel :'( so sad

 

Ära võta südamesse. :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ahh need netilehed kus mingid india "IT gurud" sulle otsesed mõttes mäda ajavad on lihtsalt naeruväärsed.

Need protsessorid mida saavad meiesugused maakad poest osta ei kõlba juba ammu kusagile.

Aina hullemaks läheb kui iga jorss saab võtta sõna ja pakkuda välja oma kummalise arusaama asjadest millest tal tegelikult õrna aimugi pole.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
[spoiler=Komplekt 1]CPU: Intel® Core™ i5-4670K Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) Box - Arvutitark OÜ

CPU jahutus: Cooler Master „HYPER 212 EVO“, universaalne cooler, 4 heat pipes - Arvutitark OÜ

Emaplaat: Gigabyte B85M-D2V / Intel® B85 / Socket 1150 / mATX (GA-B85M-D2V) - Arvutitark OÜ

RAM: Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-12800 BLS8G3D1609DS1S00 - 1A.EE OÜ

Kõvaketas: WD 3.5„ Sisene Kõvaketas SATA3 BLUE Seeria 1TB 7200RPM 64MB WD10EZEX - Arvutitark OÜ

Videokaart: MSI GF GTX760 4GB GDDR5 PCIE N760TF4GD5/OC - 1A.EE OÜ

Korpus: ZALMAN T4 Mini Tower MATX USB3.0 ZM-T4 - Arvutitark OÜ

Toiteplokk: FSP AURUM S 500W 90+ (80PLUS GOLD)/ ATX v2.31/ EPS v2.92/ Silent Fluid Dynamic Bearing - Arvutitark OÜ

Optilineseade: LG DVD RW SATA 24X INT BULK/BLACK GH24NSB0 LG - Arvutitark OÜ

 

 

Kokku: 774.90 €

 

 

[spoiler=Komplekt 2]CPU: Intel Core i5-3470, Quad Core, 3.20GHz, 6MB, LGA1155, 22nm, 77W, VGA, BOX - Arvutitark OÜ

Emaplaat: Mod 1155 ASRock Z75 Pro3 (ATX) - Galador Grupp OÜ

RAM: G.SKILL DDR3 8GB (2x4GB) RipjawsX 1866MHz CL9 XMP - Galador Grupp OÜ

Kõvaketas: UUS WD BLACK CAVIAR KÕVAKETAS SATA3 1TB 7200RPM 64MB WD1003FZEX - Arvutitark OÜ

Videokaart: GRA PCX XFX HD5450 1GB passive - Galador Grupp OÜ

Korpus: BitFenix Shinobi / must / Aknaga / USB3.0 (BFC-SNB-150-KKW1-RP) - Arvutitark OÜ

Toiteplokk: SilverStone Strider SST-ST50F-ES 500 W - Galador Grupp OÜ

Kokku: 575.80 €

 

 

Ja need pole mitte mingit sittad mudeli väga hästi toimivad mille jaoks teema algajata soovib kasutada. Ma ei ole Intel ega AMD fänn, mõlemad istuvad mulle aga need kaks selle Inteliga, et need olid mul juba peas. Ja Esiteks kui ikka väga klokimisega piire ei tunne siis pole vaja seda võimalusi üldse mingile kasutajale.

 

Väike ebaklappivus:

1. 4670k on mõttetu ilma Z97 kiibita. Unlocked protsessor ja locked emaplaat on koos kasutud (+ 4670k on uuema põlvkonna kiip, kuhu oleks kergem uuema põlvkonna emaplaat sobitada).

2. 3470 on mõttetu Z7x kiibiga. Vastupidine eelmisele: unlocked mobo ja locked CPU.

 

Minu arvates FX-8xxx seeria protsessor on vägagi sobilik, kuna just uuema põlvkonna mängud hakkavad aina rohkem toetama AMD süsteeme.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.