Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Interneti ei saa kahte arvtisse

Soovitatud postitused

STV on interneti pakkuja, internet tuleb ainult kaablist, ruuterit pole, ostin endale TP-LINK jagaja, (5 portiga), ühe arvuti ühendab ilusasti ära, teise arvutile kas küsib enne kasutajanime või parooli, või lööb kohe ette "network error 691" abi keegi? ei tea mida teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Milleks üldse TP-LINK?, tavaline Switch oleks ka asja ära ajanud. Aga mine vaata ruuteri settis läbi kas kõik on õigesti, mida WLAN kaudu sisse peab võtma ja LAN välja jagama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Milleks üldse TP-LINK?, tavaline Switch oleks ka asja ära ajanud. Aga mine vaata ruuteri settis läbi kas kõik on õigesti, mida WLAN kaudu sisse peab võtma ja LAN välja jagama.

 

Tal ei ole ju ruuterit.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Tal ei ole ju ruuterit.

Oih ma ei lugenud seda jagajad lähtusin kohe tootjast, sest sama tootja teeb ka ruutereid. Aga ma kardan, et tal on kaablid ühendatud ikkagi valesti siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Nr 5 läheb põhi neti kaabel ja edasi ülejäänud kui tahad teistele anda ja siis lähed arvutis Network settide juurde ja paned Enabled selle switch

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kus kohas seal network all see switch on? ma küll ei leia :(

Mitte koheselt selle nime all mis ma ütlesin. Jaga ja switch on ükse ja see sama. Avad Network and Sharing Center ja Change aptapter setting ja siis Ethernet nime all peaks kuvama sul selle switch kontakti ja selle pead panema Enabled, esialgselt on see Disabled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Äkki ruuter puudu selles võib ka asi olla?

Mkm, mul Elion valgus kaabel ja otse Läbi palja Switch tuleb nii telekas kui ka Internet. Elion enda ruuter seisab niisama kapis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

n4h5e8.png

 

kui 1 arvuti sees ja teise proovin sisse minna tulebki see ette ;/

 

Äkki on asi selles, et stv andis ainult ühe kasutaja nime ja parooli? sellest võib ju ka konflikt tulla

Muudetud liikme Atlantis'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Ma sain jälile võib ka vabalt olla selles asi, et STV on vajalik spetsiaalset kaabelmodemit, iga asi ei kõlbagi sinna otsa sul. Nii, et jah. Sul on vaja modemit selleks, sai ei saagi mitte midagi teha selle jagajaga, hetkel raha sul tuulde visatud. Soovitan järgmine korda ka ise uurida teenuspakkuja lehel ja seal ilusti kirjas, et vajalik spetsiaalset modemit, et see oma jagaja unusta äragi, et saad neti, niimoodi jagada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.