Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

 

 

Payday 2 on 4 kohaline Co-Op mäng mis sisaldab endas actionit ja vaikset hiilimist. Mängu idee on varastada erinevaid asju erinevatest kohtadest.

Mängu saab mängida üksinda kuni neljakesi, kas Steamist sõprade, BOTide või teiste röövlitega üle maailma.

Pange mask ette ja tehke ennast rikkaks.

 

 

 

 

Tegin väikese intro mängule mis endale väga jube pikemat aega peale läheb, avastasin selle kui 2 korda Free Weekend mäng oli ja ära proovisin mõlemad korrad. Mängin siis hetkel ühe sõbraga Teamspeakis ja vägagi lõbus on, ei näe, et see veel pikalt igavaks läheks. Kui kellegil on suur huvi mängu vastu või mängib siis võiks koos teha, mikrofoni omamine pole vajalik, enamuselt teeme Stealth rööve.

 

http://steamcommunity.com/id/IamNyan/ - Kui on huvi koos mängida.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Pole veel jõudnud seda mängu osta liiga suur hind sellele veel, aga esimene osa on mitu korda läbi tehtud ja isegi esimene oli hea. Ise olen ka seda proovinud ainult Free Weeken ajal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole veel jõudnud seda mängu osta liiga suur hind sellele veel, aga esimene osa on mitu korda läbi tehtud ja isegi esimene oli hea. Ise olen ka seda proovinud ainult Free Weeken ajal

 

Ma esimesest midagi ei teadnudki enne kui teine välja tuli ja teist hakkasin mängima ikka väga hilja. Aga ma olen lugenud, et esimesel ei pidanud Stealth osa väga suur olema, mis mulle just teise juures meeldib.

 

Kinguinis on Payday 2 ainult 10 euri, sealt võtsin ise ja varsti peaks tulema Steam Summer Sale(19-30 oli rumor) kust saad arvatavasti kui huvitab.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna on Payday 2 Steamis ainult 10€ (9.99€), nii et kiirustage, kel vähegi selle mängu vastu huvi on. =)

 

Loodan, et sa ikka tead, et see on flashsale votes sees ja kui see vote võidab on see 5,60eur

Money well spent by you.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Loodan, et sa ikka tead, et see on flashsale votes sees ja kui see vote võidab on see 5,60eur

Money well spent by you.

Ei võitnud voted nii, et 5.60 € jäi tulemata :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Võitis küll ju nüüd see 5.60 eurot ju.

Ju siis pandi, aga kohe peale hääletuse lõppu kuvati üldse teisi võitjaid. Siin foorumis ma ei viitsi seda lahkama hakkata, sest see foorum pole selleks nii hea.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ju siis pandi, aga kohe peale hääletuse lõppu kuvati üldse teisi võitjaid. Siin foorumis ma ei viitsi seda lahkama hakkata, sest see foorum pole selleks nii hea.

 

Võitis ju...

Mismõttes sa ei viitsi seda siin lahkama hakkata, võtame lühidalt kokku, ära aja sitta paluks, lahatud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Võitis ju...

Mismõttes sa ei viitsi seda siin lahkama hakkata, võtame lühidalt kokku, ära aja sitta paluks, lahatud.

Ah ma ei viitsi vaielda, kuigi alguses koheselt ei olnud aga mis teha see vahel on selline, et enda ninast siin keegi kaugemale ei vaata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ah ma ei viitsi vaielda, kuigi alguses koheselt ei olnud aga mis teha see vahel on selline, et enda ninast siin keegi kaugemale ei vaata.

Noooo, andke andeks herr Raspy, kuid sellist sitta annab suust välja ajada.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Noooo, andke andeks herr Raspy, kuid sellist sitta annab suust välja ajada.

Aha mul oli ikka õigus too hetke, sest Voted võitnud mänge ei pandagi kohe selle hinnaga müüki. Hetkel (19:00, 23.06.2014) on votes mängud, siis vote ise lõppeb 30 min pärast aga mängud pannakse müüki alles 60 minuti pärast peale voted ja see tähendab, et minul oli õigus, kui ma too hetk vaatasin siis ei olnud veel mängu müügis kohe peale voted. Nii, et Finnish ennem uurime asjad ära mitte ei hakka kohe teisi sõimama sitta ajajaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aha mul oli ikka õigus too hetke, sest Voted võitnud mänge ei pandagi kohe selle hinnaga müüki. Hetkel (19:00, 23.06.2014) on votes mängud, siis vote ise lõppeb 30 min pärast aga mängud pannakse müüki alles 60 minuti pärast peale voted ja see tähendab, et minul oli õigus, kui ma too hetk vaatasin siis ei olnud veel mängu müügis kohe peale voted. Nii, et Finnish ennem uurime asjad ära mitte ei hakka kohe teisi sõimama sitta ajajaks.

 

Ma ei tea mis õigust sa taga ajad....

Alguses väidad midagi, et ei võitnud votet ja nüüd räägid juba midagi vote võitude müüki lükkamiseks võtvast ajast.

Ma ei tea sa ei saa ise ka vist aru kusmaal sa oma tekstiga oled, siitpoolt ekraani vaadates peab kahjuks ütlema, et normaalne see tekst ei ole.

 

Hakka kirjanikuks.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hey!

 

Mul läheks nüüd hädasti teie abi vaja Payday 2 -ga. Ostsin, tõmbasin ja installisin.

Kui üritasin mängu käima panna, tuli Fatal Error: Steam must be running to play this game!.

Oskaks keegi palun aidata? Oleks väga rõõmus. :)

 

edit: sain tööle, pidi lihtsalt steamile relog tegema. :D

Muudetud liikme ruts'i poolt

2014.12.06_22-19-17.png

üks peeso kaks peeso

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ootan ka sõpru ._. Kirjutage pii-emmi kui teie minuga mäng tahate teha, vajalik oleks enda vaos hoidmine, soovitatavalt ka mitte väga noorekesed, muidu pistab kisama. Enivei olen level 60+, teen kõiki stealth ja muud veresauna. Kellel aega pelada, siis andke teada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.