Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere,

 

Probleem nimelt selline, et mu R.A.T 5 läks katki ja nüüd enam ei tööta. Saatsin Mad Catzile kirja, et järsku oleks võimalik saada uus hiir. Nad olid nõus kui ma saadan tšekki. Mu enda tšekk on kadunud aga järsku kellegil siin foorumis on arvutikeskuse tšekk alles. Kui tahate võin ka proofi saata, et hiir katki :D

 

Tänud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

näita suvalist tsekki ja ütle, et müüdi rat saia pähe maha :D lihtne

muidu nad talitaksid selliselt, et saadavad raha 100% antud firmale tagasi, et saaksid omakorda sulle anda selle raha.

samas tsekk on aluseks, et garantii veel kehtib.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal läks Razeri hiir katki ja pidin neile tšeki ning hiire pildi saatma, kus on ka S/N näha. Ka tšekil on toote S/N näha ja kui nad näevad ära, et ei klapi siis vaevalt nad sulle midagi uut saadavad. Pidin.

 

Muidu proovida ikka võib, äkki ei taheta koos S/N-ga pilti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Peab olema füüsilisel või digitaalsel kujul? Endal on digitaalsel kujul Razer DA, ja kuvari ja veel mingeid tšekke ja arveid kusagil emailidel.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Neid AT/AK tšekke on lihtne "järgi teha". Mul peaks ka neid vanu AK tšekke olema digitaalsel kujul alles (küll mitte R.A.T oma).

 

E: AK tšekid mul enam ei toimi, kuna domeeni ei eksisteeri. Ühe AT tšeki ma isegi leidsin. Kui vaja, võta ühendust.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Neid AT/AK tšekke on lihtne "järgi teha". Mul peaks ka neid vanu AK tšekke olema digitaalsel kujul alles (küll mitte R.A.T oma).

 

E: AK tšekid mul enam ei toimi, kuna domeeni ei eksisteeri. Ühe AT tšeki ma isegi leidsin. Kui vaja, võta ühendust.

Tegin photoshopis arvutitarga tsekki arvutikeskuse omaks ja nüüd on nii, et saadetakse uus hiir :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.