Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oculus Eesti Subtiitrid

Soovitatud postitused

Tere!

 

Küsimus on siis selles kas keegi on leidnud või teinud sellisele filmile nagu OCULUS eestikeelsed subtiitrid?Kui keegi on näinud seda filmi, kas siis saaksite oma arvamuse sellest filmist siia kirjutada aga palun spoilerdada mitte :D?

 

TRAILER:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ise kasutan BS Playerit see siis viskab ise subtiitrid ette mida saad alla laadida. Seal on siis nii inglise kui eesti keeles.

 

Jep, ma tean aga mul ütleb bsplayer koguaeg viga leidmises :( aga mul tuli just meelde, et minu viirusetõrje blokeerib päris paljusi asju ära ja nüüd panin ma bsplayeri comodo antiviiruses usaldusväärseks.Nüüd mul bsplayer viskab ka subtiitrid automaatselt ette :DMa arvasin alguses, et asi lihtsalt selles, et sellele filmile polegi subasi aga tänan, et ütlesid et on muidu ma poleks selle antiviiruse asja peale tulnud :D

Muudetud liikme vikatimees4'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, ma tean aga mul ütleb bsplayer koguaeg viga leidmises :( aga mul tuli just meelde, et minu viirusetõrje blokeerib päris paljusi asju ära ja nüüd panin ma bsplayeri comodo antiviiruses usaldusväärseks.Nüüd mul bsplayer viskab ka subtiitrid automaatselt ette :DMa arvasin alguses, et asi lihtsalt selles, et sellele filmile polegi subasi aga tänan, et ütlesid et on muidu ma poleks selle antiviiruse asja peale tulnud :D

 

Np :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.