Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

kuna ma ise arvutitest matsu ei jaga ss sooviks abi nata kas 300euriga oleks siuke arvuti kokku ehitada mis veab minimumil assasans creed black flagi välja ja far cry 3 ? ja leauge of legendsi kh high peale võinii kui on ss kas saaksite aidata ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

paneks hea meelega 50euri juurde aga njmh liimit peal präägu. aga muidu tänud et viitsisid pead vaevata. aga sellega saab ka onlines mängida? kuulsin et arvutil peab olema mingi netikaart et nettis olla jne. ma vaatasin ka nata kasti seal seda wg auku kh ei ole millel need vana aegsed ekraan : https://www.google.ee/search?q=syncmaster&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=M9eaU5WnONTT7Aam64CACw&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1164&bih=614#facrc=_&imgdii=_&imgrc=Ad9gee7WlPoaiM%253A%3BTrexkl4-DTCtKM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg.fcenter.ru%252Fimgmat%252Farticle%252Fmonitors%252FSamsung_SyncMaster_940UX%252F102205.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fcenter.ru%252Fonline.shtml%253Farticles%252Fhardware%252Fmonitors%252F21330%3B918%3B1000 nagu nt see sync master vni. sellee oleks kh vaja auku

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcnBEQAgCAOwlahXsNX99xJ55RFY1MEtM6PdLqJVrBxR%2Bi8zcjSrfQ%3D%3D

 

300€ ei ole just summa millega uut arvutit minna ostma, parim mis 350€ eest saab ^. Pigem kogu 200 juurde ja saad juba väga korraliku masina.

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

noo mul käbe uut arvutit vaja vni. ma niigi salaja ema arvutis.. sital ajal läks katki kh arvti oleks kuskil suve lõpp ss saaks osta juba korralikuma. sammuti võid pakkuda ja 350erui eest masinat küll saab ära moosida

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No sulle on antud eelnevates postitustes juba sobivad arvutid sellise hinna eest. Need pole muidugi parimad, vaid kõige odavamas hinnaklassis tulevad ka vähe lahjemad jupid.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vala maksimaalselt raha graafikakaardile, mitte muudele asjadele...

JRISETHi pakutud komplekt on ka hea, vali üks nendest parem.

Pluss, võrgukaarti sul vaja ei ole - see on sisse ehitatud juba. Kui sa soovid WiFit saada, siis pead ostma eraldi võrgukaardi. VGA pesa on sulle pakutud komplektidel täiesti olemas.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

selle inteliga veab ikka assasin creed 4 välja ja far cry 3 ? selle JRISETHi buildi

 

selle inteliga veab ikka assasin creed 4 välja ja far cry 3 ? selle JRISETHi buildi. oot see build mis sa pakkusid mis selle ja mitu 500giga või oli 1tb sul mälu? kogematta deletisin ära.. oot et oletame mul ruuter vni kodus siis see nett tõõtab su pakkutud arvutis?

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
selle inteliga veab ikka assasin creed 4 välja ja far cry 3 ? selle JRISETHi buildi

 

selle inteliga veab ikka assasin creed 4 välja ja far cry 3 ? selle JRISETHi buildi. oot see build mis sa pakkusid mis selle ja mitu 500giga või oli 1tb sul mälu? kogematta deletisin ära.. oot et oletame mul ruuter vni kodus siis see nett tõõtab su pakkutud arvutis?

 

Vaeb küll, mu buildist miskipärast toide puudu, lisasin ära nüüd. Minu buildis 250GB suurune kõvaketas aga kui sa tahad 500GBst või 1TB siis pead 8 või 13€ juurde maksma siis vastavalt.

 

Carboni buildid väga suurt midagi viga ei ole, aga ei leia mõttet sellises hinnavahemikus võtta nii kallist FX proset ja nõrgemat videokat.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängiks ära sul far cry 3 ja as creed 3, aga mul on 650 mis eenevalt pakuti ja far cry mingi 30-40fps mediumi peal, lowi peal on mäng horrible ja ei kannata lahti ka teha xd


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.