Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kus toiteplokk on? :O Kui sa tahad ka uuemaid mänge mängida selle arvutiga, siis ma soovitaks sul veidi raha juurde panna, mina paneks 100€ juurde, sest selle 370€ euro eest sa ei saa üldse head gaminguks head arvutit. Võiksid öelda, kas arvuti on netis surfamiseks või mängimiseks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Paar case fanni oleks ka vaja osta. Muidu sobib kokku küll.

Ee? case fan :D ? Mis asi see on ._. ?

 

ound;2427373']Kus toiteplokk on? :O Kui sa tahad ka uuemaid mänge mängida selle arvutiga' date=' siis ma soovitaks sul veidi raha juurde panna, mina paneks 100€ juurde, sest selle 370€ euro eest sa ei saa üldse head gaminguks head arvutit. Võiksid öelda, kas arvuti on netis surfamiseks või mängimiseks.[/quote']

 

Nii nagu mina aru sain, on 350W toiteplokk korpusega kaasas.

Mida sooviksid ise juurde soovitada või muuta?

 

 

Tänan, Towns! Eks vaatan kui kunagi neid juppe tellima hakkan :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei tea veel seda täpset piiri, vaikselt hakkan raha koguma ning vaatan mis saab :)

Kas tuleb 370 või rohkem. Eks upitan seda teemat kunagi kui olen valmis juba midagi ostma. Tänan vastanuid ;)

 

Ning kui arvuti hakkaks WiFiga jooksma, siis oleks vaja arvatavasti võrgukaarti, kuna seda WiFi USB adapterit ei soovi.

Hinnale lisandub küll natukene veel midagi.. Aga seda sooviks ka siis :D Oskab keegi soovitada midagi?

Muudetud liikme krisss18'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

500€ juures pigem võta - https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=NcXBCQAwCAPAlTRENLr%2FXq2F3udcRTYGLrF90ireiH%2FavQB7k8IuxH4A

370€ - https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcjJEQAwCMPAlsAD5uq%2Fr5DktSNppVljyKpoHYYAa0i6XeHfoum61%2FEkbx8%3D

 

Miks muidu ei soovi USB Wifi adapterit? Väga vahet ju ei ole kuhu pessa sa selle paned :D Sellel emaplaadil mis ma panin siia on USB auke omajagu + esipaneel

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Prose on nõrgem, pigem võtta siis juba r9 270x. Toide veits jama.

 

Haswell i3 = FX 6 seeria prosed, rohkem tuumi =/= suurem jõudlus. R9 270 = r9 270x, overclock lihtsalt puudu mida saab teha läbi vastava tarkvara. Toide on hea, milles probleem? Küllaltki tuntud firma, mitmel tuttaval on ja töötab hästi.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcrJDQAwCAPBljDhMNB%2FXwl5jVZaRZGNiRTxL1OeqVZonSzH2a6wlXTudwE%3D

Mõtlesin siiski, et võtan selle buildi.

 

Korpus ja CD lugeja tellitud :D Rohkemaks raha hetkel ei jätku.

Towns, tänan veelkord selle buildi eest! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.