Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Peal on 5 premium scripti.

 

1. Originaalne ATMercher, ilma igakuise tasuta. Merchib perfektselt ikka veel, lihtne kasutada.

2. AIO Fisher, fishi mida tahad.

3. Fungi picker, oli vanasti hea raha, ei tea kas enam on.

4. AIO Dragon killer, hea raha, low banrate, umbes 200-250k/h, saab jooksutada 24/7.

5. AIO fighter, fightib ükskõik kus, saad enda panga route teha, korjab ülesse mida tahad, jne.

 

9fb2ff11bfdbf5771545926a52459655.png

8212db0b4045f14f6c6fb0b7a8964a31.png

 

Kasutajal on ka 33 positiivset feedbacki foorumis, nii et on lihtsam diile teha.

 

59af32d02dcbbc5d70e5388debcc7b6e.png

 

Scriptide koguväärtus on ATMercher $15 + AIO Fisher $5 + Fungi picker $5 + AIO Dragon Killer $10 + AIO fighter $10 = $45

 

Küsiksin $30 Skrillis, Swedbankis või siis 15m OSGP.

Muudetud liikme sn00zz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal ka üks OSBot kasutaja, kus see Fungi Picker ja AIO Fighter. Väga head skriptid, tegin fungi pickeriga umbes 5m raha. Lihtsalt küsin ka teiste eest ära, et kas sul on fungi picker ostetud ennem kuu tasu peale panekut või peale kuu tasu peale panekut. Ise ma ostsin fungi pickeri täpselt üks päev ennem kuu tasu peale panekut, vedas ikka. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ound;2426876']Mul endal ka üks OSBot kasutaja' date=' kus see Fungi Picker ja AIO Fighter. Väga head skriptid, tegin fungi pickeriga umbes 5m raha. Lihtsalt küsin ka teiste eest ära, et kas sul on fungi picker ostetud ennem kuu tasu peale panekut või peale kuu tasu peale panekut. Ise ma ostsin fungi pickeri täpselt üks päev ennem kuu tasu peale panekut, vedas ikka. :)[/quote']

 

Mitte ühelgil mu scriptil ei ole kuu tasu. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.