Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:120 lvl 1800+total

Soovitatud postitused

Runescape nimi:ocmw2

Levelite pilt:bank1zb6.jpg

 

Questide pilt:questspb1.jpg

 

Panga pilt:bankpiltidsn3.jpg

 

No bank pin pilt/no recovers pilt:bankpinvs7.jpg

 

Mingi lisa info kasutaja kohta:Ostsin 2ra mu rl s6bra k2est mingit 4 aastat tagasi kui oli 89 lvl

Hind päris rahas:2000-3000krooni

Hind rune rahas:ppole vaja( ma ei m2ngi ennam)

Hind rate solides:ppole vaja

Kontakt (tel number/email/msn):mob 5 800 57 05 email [email:1jqop7ey]and90@list.ru[/email:1jqop7ey] msn iam2good4god

Recoverid on peal juba kau aega ja k6ik on mul 2ra kirjutatu mu vihikuses k6ikidega info sul vaja on. Kui tahan recoverid maha ma proovin kui on vaja. Kes pakub kõige rohkem see saab acci endale )

kui ei usalda võime ka kokku saada ja internet clubis diili ära teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Addi mind msn ...no tegelt pakuksin level 114 wc 99 + X krooni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahetust Creative 250D k6larite vastu ? Paar kuud kasutatud... k6ik olemas(kaasarvatud garantii) .

 

POES odavaim 3100.-

 

http://www.hinnavaatlus.ee sealt leiad nende kohta h2id revievseid jne :P

 

P6hjus miks vahetan.. rune isu tuli millegi p2rast peale... enda 119 lvl maha myydud... ja nyyd tekkis vajadus uue j2rele :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vahetust Creative 250D k6larite vastu ? Paar kuud kasutatud... k6ik olemas(kaasarvatud garantii) .

 

POES odavaim 3100.-

 

http://www.hinnavaatlus.ee sealt leiad nende kohta h2id revievseid jne :P

 

P6hjus miks vahetan.. rune isu tuli millegi p2rast peale... enda 119 lvl maha myydud... ja nyyd tekkis vajadus uue j2rele :P

Mul on kodus s90. Raha oleks parem. Kuid ma m6tlen veel. Anna aega ja ytle et olen n6us v6i ei ole. Anna link k6llide kohta kus hind on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.