Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hei!

Mõtlesin, et tegeleks animeerimise kõrvalt ka veidi reaalse filmimisega. Ja nagu ikka, siis kaameravalik on ilmatu. Seetõttu küsingi teie abi, mis oleks kõige mõistlikum ost, mis salvestaks 1080p ja jääks alla 300 euro?

 

 

Euronics tundub pakkuvat üpris spetsiaalset videokaamerat, nimelt Canon Legria HF R46 (siin). Videokaameratest tundus see üks parimaid. Kuid tänapäeval pidavat juba DSLR kaamerad nii head olema, et ka nendega oleks võimalik reaalset filmi teha.. siiski ei suutnud ma midagi hinnakohast leida. Kas neid siis nii odavalt müügil polegi või ei märganud ma midagi? Ja kas filmimiseks oleks üldse mõistlik DSLR võtta?

 

Kogu selle segase jutu tipuks - kas teil on mulle soovitusi, missuguse kaamera ma siis lõppude lõpuks võtma peaksin?


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Telli ikka välismaalt, saad veel odavamalt kui Eestis.

http://www.ebay.com/itm/Canon-Legria-HF-R47-16GB-4GB-SDHC-Tasche-R-47-HFR47-wie-HF-R46-/201004663316?pt=DE_Foto_Camcorder&hash=item2ecccfc214

Sellelt lingilt saab 208 euriga (vrdl Euronics hind 269€ ehk hinnavahe 61€). Saad isegi 16GB mälukaardi kaasa, aga Euronicsul ainult 8GB.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei!

Mõtlesin, et tegeleks animeerimise kõrvalt ka veidi reaalse filmimisega. Ja nagu ikka, siis kaameravalik on ilmatu. Seetõttu küsingi teie abi, mis oleks kõige mõistlikum ost, mis salvestaks 1080p ja jääks alla 300 euro?

 

 

Euronics tundub pakkuvat üpris spetsiaalset videokaamerat, nimelt Canon Legria HF R46 (siin). Videokaameratest tundus see üks parimaid. Kuid tänapäeval pidavat juba DSLR kaamerad nii head olema, et ka nendega oleks võimalik reaalset filmi teha.. siiski ei suutnud ma midagi hinnakohast leida. Kas neid siis nii odavalt müügil polegi või ei märganud ma midagi? Ja kas filmimiseks oleks üldse mõistlik DSLR võtta?

 

Kogu selle segase jutu tipuks - kas teil on mulle soovitusi, missuguse kaamera ma siis lõppude lõpuks võtma peaksin?

Kui sa tahad filmida midagi rohkemat, kui puhkusel perega olemist ja tahad jääda pigem odavasse hinnaklassi, siis DSLR ongi ainuke valik.

Saad manuaalselt kõik seadistada, objektiive vahetada jne. 1080p jaoks vist 1100d ei sobinud, oli vaja kas 550d või 600d. Need kaks on suht samad, 600d-l ainult flipy-tilty screen. Need kõik Canonid, Nikonite kohta ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lähen arvatavasti Nikon D3100 peale välja, tundub väga äge mudel olevat, täpselt õige nii filmimise kui pildistamise jaoks. Usun (ja loodan), et see kaamera rahuldab minu soove.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Ostangi D3200, kuid USAst, 350 € eest saab kaamera, koti, 16GB ja puhastusvahendi. Mul läheb pereliige sinna, toob ära.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.