Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Meow ;3 Publik

Soovitatud postitused

b_350_20_17A0D9_17A0D9_FFFFFF_000000.png

Meow ;3 Publik

connect 80.79.112.195:27015 | connect servers.ee - Click to connect!

 

Slote: 20

Host: Servers.ee

Protokoll: 47/48 (Steam & Non-Steam)

Kontakt

Kommuuni asutaja | husky

Steam: http://www.steamcommunity.com/id/lav4h

Skype: huskyhop

 

4 REEGLIT

1) ei koodi/hacki - s.h ka VoIP programmide nagu teamspeak/skype/vent/mumble kasutamine on keelatud;

2) ei reklaami/spami;

3) jälgi oma sõnavara/käitumist;

4) kõik, mis pole reeglitega keelatud, pole ilmtingimata ka lubatud!

 

»» Teiste olemasolevate official serverite kõrval on meie publik server eriline, puuduvad sms teenused (korrahoidjaks taotlemine on siiski võimalik), puuduvad üleliigsed pluginad mis takistavad 'tavalist ning normaalset mängu' ning maplistis on ainult official mapid;

»» Kommuun paneb põhirõhku mängijale, tema maitsele ja eelistustele, kohandame mänguserverid vastavalt meie mängijate antud tagasisidele.

Erinevalt paljudest konkureerivatest mänguservererite komuunidest, plaanime oma oma lubadusi ka pidida - Mängija sõna loeb!

 

Tagasiside on alati teretulnud! ;)

 

Meow ;3

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi foorumi laadne asi ka kommuunil olemas on?


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei, smsteenused puuduvad, seega ma ei näe erilist m6tet foorumil. Admineid on ainult 4.

Unban taotlusi saab teha ka läbi skype ja/v6i steami.

 

Ega foorumit sms adminite jaoks tehta. Foorumil on mitu otstarvet, nagu unban, korrahoidjate taotlused, rikkumised, ühtse mängijaskonna loomine jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ega foorumit sms adminite jaoks tehta. Foorumil on mitu otstarvet, nagu unban, korrahoidjate taotlused, rikkumised, ühtse mängijaskonna loomine jne.

 

Jah?

Skype ning steam on vabavarad mida saab allalaadida ja kasutada tasuta.

Steami siit: http://store.steampowered.com/

Skype siit: http://www.skype.com/

Mis sulle nagu arusaamatuks jäi?

 

- Kas steamis/skypes unbani küsimine erineb kuidagi foorumis unbani küsimisest? Kahtlen, skypes/steamis saab mult vastuse tõenäoliselt kiiremini.

- Korrahoidjaks taotlemiseks on samuti vaja ilmtingimata foorumit? Et saaks kõik oma semud kutsuda ja poolt hääli manguda? Korrahoidjaks saamist võetakse sageli kui eelist(ooyee tasuta õigused) selliseid inimesi pole korrahoidjaks vaja. Foorumi puudumine eemaldab selle probleemi.

- Forums are the most corrupt places in gaming.

- Kes sul mida rikkuma hakkab kui kõik 3 adminit(mina ise neljas) on tuttavad ning täiskasvanud inimesed kes suudavad ennast vaos hoida.

- Sinu jutu iva oligi nagu see, et ilma foorumita ei saa mitte midagi neist mainitud asjadest teostatud?

 

Eks vaatab seda foorumi asja veel, eriti ei usu, et see tegemisele läheb kuid aega on sellega.

 

//E: Olin postituse kirjutamise ajal teise asja peale vihane. Juu siis tuli selle postituse näol ka veel välja. Vabandust.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah?

Skype ning steam on vabavarad mida saab allalaadida ja kasutada tasuta.

Steami siit: http://store.steampowered.com/

Skype siit: http://www.skype.com/

Mis sulle nagu arusaamatuks jäi?

 

- Kas steamis/skypes unbani küsimine erineb kuidagi foorumis unbani küsimisest? Kahtlen, skypes/steamis saab mult vastuse tõenäoliselt kiiremini.

- Korrahoidjaks taotlemiseks on samuti vaja ilmtingimata foorumit? Et saaks kõik oma semud kutsuda ja poolt hääli manguda? Korrahoidjaks saamist võetakse sageli kui eelist(ooyee tasuta õigused) selliseid inimesi pole korrahoidjaks vaja. Foorumi puudumine eemaldab selle probleemi.

- Forums are the most corrupt places in gaming.

- Kes sul mida rikkuma hakkab kui kõik 3 adminit(mina ise neljas) on tuttavad ning täiskasvanud inimesed kes suudavad ennast vaos hoida.

- Sinu jutu iva oligi nagu see, et ilma foorumita ei saa mitte midagi neist mainitud asjadest teostatud?

 

Eks vaatab seda foorumi asja veel, eriti ei usu, et see tegemisele läheb kuid aega on sellega.

 

//E: Olin postituse kirjutamise ajal teise asja peale vihane. Juu siis tuli selle postituse näol ka veel välja. Vabandust.

 

Just said, sest enamus 1.6 pelurid on nonsteamerid ja steamis nendega raskem suhelda ning mina isiklikult enda skype ei jagaks. Korrahoidjate taotluse asja pakkusin ainult välja. Kui mul endal serverid olid, siis ei olnud foorumis taotlusi teha võimalik, kuna võtsin ainult steamereid ja omal valikul. Foorumi peamine eesmärk ongi rohkem püsimängijate hoidmine. Saab teha ka tasuta foorumeid. Nt. hostinger.ee võtad mingi meow.bl.ee tasuta alamdomeeni ja hosti ning ongi foorum olemas. Ära pikka viha pea. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.