Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nimelt on probleem selline, et kui ma installisin uue Windowsi ja peale seda panin arvuti käima siis hakkas tulema Windows Boot Manageris valik, et kas valida Windows 7 (edaspidiselt WIN7) või Windows XP Setup (edaspidiselt WXS). Valik oli alguses automaatselt WXSi peal ja kui mälupulka ei olnud aruvtiga ühendatud siis ei saanud WIN7 valida kuna klaviatuur ei hakanud tööle. Ühendasin mälupulga arvutiga, valisin WIN7, läksin msconfigi ja panin Bootist default WIN7 ja keelasin selle 30 sekundilise valiku ära.

Nüüd aga see viskab ise automaatselt WXS ja kui ma hakkan sellega tegelema, siis laeb faile ja lõpuks viskab teate iastor.sys could not be found.

Millega ja kuidas ma saaks eemaldada selle WXS või kuidas ma saaks selle iastor.sys vea ära parandada? Mul oleks vaja saada tagasi kas see valik või saada kuidagi tagasi WIN7. Ise olen mõelnud, et äkki aitaks WXS failide kõrvetamine uuele plaadile ja siis lisada iaStor.sys fail, aga ei tea kas see õnnestuks või mitte.. Windows 7 ma enam valida ei saa, kuna see viskab automaatselt WXSi ette.

 

Oleks vaja natukene proffessionaalsematelt inimestelt abi selle probleemi kõrvaldamiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Format & win7 uuesti peale äkki?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Windows 7 piraat on tasuta, kuid uus kõvaketas maksab ja kõvaketast saad osta ainult ilma operatsioonisüsteemita. Operatsioonisüsteemi installeerimiseks on vaja teada süsteemi tarkvara andmeid ja sellepärast pead enne kõvaketta arvutiga ühendama, et saada näiteks Windowsi installeerida. Parandus võtab samuti raha, miks mitte installeerida uuesti Windows? Seekord kui arvutit tühjaks teed (format), siis vali kindlasti enne installeerimist Driver options (Advanced).

 

windows-7-clean-install-a-10829904.jpg

 

Seejärel tee enda esmanejaotus (primary partition) tühjaks valides format. Üldiselt peaks sul näitama seal kahte jaotust, üks mis kuulub süsteemile - mida sa ei näpi ja teine primaar ehk mis on mõeldud sinule kasutamiseks (mida võid formaatida). Imo sekundaarsed kustutaks üldse ära juhul kui need sul seal eksisteerivad (kui tahad kahte erinevat operatsioonisüsteemi kasutada, siis peaks iga operatsioonisüsteem eraldi jaotuses olema).

 

12.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi on selles, et ma ei saa Windowsi uuesti installeerida, kuna Windows Boot Manager viskab automaatselt selle Windows XP Setupi peale ja sealt ma enam edasi ei saa.

Olen proovinud teha nii, et käivitab kõige esimesena CD-ROMi vms.. ja siis äkki saab uuesti installeerida kuid ei õnnestunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen proovinud teha nii, et käivitab kõige esimesena CD-ROMi vms.. ja siis äkki saab uuesti installeerida kuid ei õnnestunud.

Miks ei õnnestunud? Annab errori?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Probleem sai lahenduse võib lukustada.

Lahenduseks oli see, et võtsin enda CD lugeja (välise, mida saab USBga ühendada) ja sinna panin win 7 installeerimis plaadi sisse. Ja läksin kuhugi.. :D ning valisin, et käivitaks kõige esimesena USB-CDROMi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.