Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Abi telefoniga, LG P700 (L7)

Soovitatud postitused

Tervist, väike probleem siis teloga. Tahtsin panna peale android 4.4 aga miskipärast telo jamab nüüd. Kõigepealt ma rootisin telefoni ära, siis installisin clockworkmodi ja proovisin selle kaudu peale panna android 4.4 (Õige oli, P700 mõeldud). Igastahes, seal CWM-is polnud ühte valikut, et võta mälukaardilt aga siis ma näppisin seal asju, tegin kõik tühjaks nii nagu pidi aga ei midagi. Ja siis järsku ei lae home screenini ära. Clockwork mod töötab jne. aga kui tahan home screenile minna jääb telo ekraanile LG logo mis peaks ära kaduma 10-20 sekiga aga see jääbki sinna. Ma proovisin Odiniga muuta clockworkmodi aga kui ma lähen emergency mode-se (mis peaks olema download mode, kuna see ainuke mis leidsin) siis odinis ei näita, et telo oleks ühendatud. USB draiverid ja kõik on installitud. Oleks abi vaja, tahaks korda saada asjad, kasvõi originaal android peale, peaasi, et telo korda saaks. Kui aga telo tuksis, siis kas oleks võimalik seda parandada ja kui siis kuhu peaks pöörduma ja kui palju see maksma läheks ? Aitäh kui viitsisid ära lugeda teksti, kui segaseks jäi midagi siis võib alati vastata siia teemasse/saata pm ja ma üritan seletada niipalju kui tean, pole eriti kogenud.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://www.hackmyandroid.com/unbrick-lg-l7-p700-android-phone/2531

 

Üldiselt, kui sa väga aru ei saa mis toimub, siis ei ole mõtet seda telefoni niimoodi torkida...

 

Okei, aga millise Stock Firmware ma peaksin tõmbama ? Ei näe Eestit seal kuskil.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

adb kasuta firmware üleslaadimiseks clockworkmodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parandusse muidugi kerge viia, maksad segaseks ennast. Unbrickimine on suhteliselt kallis töö.

Aga kui kõhklema jääd, vii Mati Moblaärisse, sealsed teevad sulle unbricki 30 minutiga ära.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sain Android 4.0.3 tagasi :) Aga tahaks ikkagi Cyanogen mod 11 panna või Android 4.4. Kas keegi oskaks anda korraliku step-by-step töötava õpetuse ?

 

//Kas on võimalik sellle KDZ uptateriga panna peale cyanogen mod 11 või android 4.4 ? Kuna see tundus olevat okei, aga see vist ainult stocki paigaldamiseks ?

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain Android 4.0.3 tagasi :) Aga tahaks ikkagi Cyanogen mod 11 panna või Android 4.4. Kas keegi oskaks anda korraliku step-by-step töötava õpetuse ?

 

//Kas on võimalik sellle KDZ uptateriga panna peale cyanogen mod 11 või android 4.4 ? Kuna see tundus olevat okei, aga see vist ainult stocki paigaldamiseks ?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2552148


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.