Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Orjan Pinni Eest!

Soovitatud postitused

VIP
teed range 82 - 99 siis saad:D

 

Sa perše ei taha minna?

3xp per .

ranged 82-99 oleks ikka mingi 10 pinni.

 

Btw sa võid mul mingi useri teha ma teen lvl 3 teed treeningu ära ja hakkad nullist peale jätad def 1 ja att str teed ja noo võtame 3xp per algul läheb ju kiirelt ;)


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa perše ei taha minna?

3xp per .

ranged 82-99 oleks ikka mingi 10 pinni.

 

Btw sa võid mul mingi useri teha ma teen lvl 3 teed treeningu ära ja hakkad nullist peale jätad def 1 ja att str teed ja noo võtame 3xp per algul läheb ju kiirelt ;)

 

Seda küll, http://img409.imageshack.us/img409/4154/mk2gw2.jpg ei taha seda? Tegelt hea idee. Võtame pinni hinnaks 1.8 milli. Et 1.8 milli jagatud kolmega on 600k xp. 600k xp, hmm, atti tahaksid sa kindlasti 40 ja siis str niipalju kui ülejääb? Selline asi jääb ära. Att 40 ja str 67 (def 1, pray 1, kõik ülejäänud üks peale str att ja hp) tüüp on rohkem väärt kui 1 pin. Treenin ikka olemasolevate accide peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa perše ei taha minna?

3xp per .

ranged 82-99 oleks ikka mingi 10 pinni.

 

Btw sa võid mul mingi useri teha ma teen lvl 3 teed treeningu ära ja hakkad nullist peale jätad def 1 ja att str teed ja noo võtame 3xp per algul läheb ju kiirelt ;)

 

 

 

Kui sinu arengutase pole veel niivõrd kõrge , et sa ei tee vahet naljal ja reaalsusel , siis sel juhul sinu arvamust keegi ei küsinudki , krdi tüüpiline scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kenku, minu meelest ta teeb teema, et saada pinni, mitte et mingi wannabe lamer tuleks ja arvab, et võiks ühe killu visata? eriti veel, kui see kild pole kaugeltki naljakas ja lamer on mingi idikas

 

ise tööd pole pakkuda, tahaks isegi kuskilt pinni leida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.