Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus: EESTI MTA DAYZ SERVER?

Kas te tuleksite mängima meie uut MTA DayZ serverit?  

11 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te tuleksite mängima meie uut MTA DayZ serverit?

    • Jah, ma tuleks
    • Ei, kindlasti mitte


Soovitatud postitused

Tervist,

 

Nagu paljud teavad olen siis MTA:SA DayZ ühe Eesti suurima serveri looja. Selle teema teen sellepärast, et küsida teilt, inimestelt, kes te siin aega veedate, (Kas te tuleksite mängima meie serverit kui me selle taasavaksime? ning Millised oleksid teie ootused serveri suhtes?). Kirjutage palun kommentaaridesse kõike mis seondus meie serveri ja MTA DayZ gamemode-ga, alates ideedest kuni kriitikani, mõte on selles, et tahaksin teada mis teile nagu meeldiks seal näha, mida ennem näiteks ei olnud või mida kohe kindlasti mitte lisada.

 

Loodan, et saan siit hea ülevaate teie arvamustest. :)

Muudetud liikme matukatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai kunagi mängitud, oli ysna p6nev ja tuleks uuesti kindlasti.

Taasavamisega v6iks korda teha vanas serveris olnud bugged backpackid, muud viga isiklikult serveris ei näinud :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sai kunagi mängitud, oli ysna p6nev ja tuleks uuesti kindlasti.

Taasavamisega v6iks korda teha vanas serveris olnud bugged backpackid, muud viga isiklikult serveris ei näinud :D

 

Kuidas täpsemalt nad buggitud olid? ei mõika hetkel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Täpsemalt ei oska rääkida, kuna mängisin seda juba ysna kaua aega tagasi, mingi kindel backpack oli mis ära buggis kui vahetada, muutus pudeliks.

Aa, see oli skinni viga, kui lisasin backpacke, siis pidin mingi modeli panema talle, et pärast siis nö. skin sellele peale panna, niiisiis valisingi backpackideks pudelid, hiljem panin alles skinnid :D

Igatahes seda viga kindlasti ei tule ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tuleksin kindlasti. Siis kui see server lahti oli, siis ma mängisin seal iga päev paar tundi kooli kõrvalt. Minuarust väga hea gamemode oli. Mul on olemas ka õige DayZ aga mul pole just kõige parem arvuti selle jaoks. Kui server lahti, siis kutsun kindlasti oma vanad mängu kaaslased ka sinna mängima. Edu serveri avamisega ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ongi tema vana servre. Kuigi üks eesti server on. Reklaamima ei hakka kes otsib see leiab.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveris nii palju uut et ei hakka isegi loetlema :) Külastage uuesti !

 

*Mapid on ajutiselt eemaldatud. Vaikselt hakkan neid tagasi lisama. Proovin hoida serverit puhtana.

*Bugide korral kirjutada kas siia või thasmog.eu/foorum


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegelen juba asjadega, server võib avaneda nädalavahetusel, siis läheb ka kõvemaks koodimiseks, hakkan siis otsast peale tegema GM-i, kunas kõvaketas andis otsad ning kahjuks polnud ma nii tark ^^

Igatahes, ei plaani kohe kindlasti vanamoodi edasi arendada, server hakkab nägema väheke teistpoolt, alustuseks mis hetkesed plaanid on järgnevad:

 

1) Uued relvad

2) Teistsugused seljakotid

3) Palju erinevaid autosid erinevates kohtades

4) Mapingud, millesse luuti lisada (kui inimesi rohkem siis, muidu oleks liiga palju looti ja mõte kaoks lootimisel üldse)

5) Proovin teha midagi, et seljakotte saaks siis Equip'da ehk saate kanda seljakotte kaasas

6) Proovin teha midagi, et autodelt saaks juppe küljest võtta ning varasem bug, autodel kaovad kiirelt elud, muuta neid väheke reaalsemaks, et ühe seina nõksuga 5% elusi ei läheks

 

Hetkeks kõik, kindlasti meie ideed lähevad arendusse ning inimeste väärt ideed saavad ka teostuse

NB! Üritame serverit teha väikses formaadis, mitte nagu enamus MTA DayZ servud, 200mb skinne ja skripte! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.