Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Comb 70! 2 P2P Pini Vastu!

Soovitatud postitused

Müün/Vahetan seda kasutajat 2 P2p Pini vastu.

Kasutaja on tehtud sügise alguses (täpselt ei mäleta). Kasutaja on combat 70 F2p's/72 P2p's.

statsqb2.png

pankid9.png

recssz4.png

 

Usaldusväärsetele võin ette käia, aga teistele mitte. Kui sa pole usaldusväärne siis teeme nii, et annad ühe pini ära, ma proovin kas töötab, kui töötab annan mina kasutaja ja siis sina annad teise pini. MM võime kasutada ainult sinu kulul, kuna endal netipank puudub. Recid pole maas, aga ma tõesti ei mäleta neid. Pank Pin läheb kohe maha (hetkel pending). Kui midagi veel küsida, siis küsige julgelt. Pangas üle 2Milli (1,8m sula ja asjades ka natuke). Questi pildi unustasin teha (ei viitsi logida enam) muidu qp on üle 50 (Lost City tehtud, MM mitte)

 

8+ Tehingutega saavad ette!

 

Ühendust võtke [email:2uixsr0r]Timopoiss@msn.com[/email:2uixsr0r]

Aga ennem postitage siia, sest ma koguaeg pole msn'is. Võite oma msn'i ka Pm'ida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.