Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CryLittleBrothers yt kanal

Soovitatud postitused

Hommikust(või siis õhtust) kõigile Vahvli liikmetele. Avasime täna, tund tagasi kanali YT'sse, nüüd palume teilt abi. Oleksime väga tänulikud, kui subite kanalit ja räägite ka oma sõpradele sellest(spread the word pm). Aga miks meid vaadata? Vot sellepärast loe seda teemat edasi.

 

○ Me ei tee Minecraftist videoid, vähemalt esialgu.

○ Üritame olla unikaalsed(teistest erinevad, ei ahvi teiste Eesti Youtuberite videoid).

○ Mina ning mu sõber filmime uuemaid mänge, ka vanemaid mänge mis on põnevad. Peamiselt siis FIFA 14, L.A Noire, L4D2, CS:GO, mängud mis ajavad inimesi RQma, niiet põhimõtteliselt ss alustades Cat Mariost lõpetades mingisuguse Battlefield 4ga.

 

Youtube kanali link: www.youtube.com/CryLittleBrothers

 

Tänud ette ;)

Muudetud liikme VäikeHaldjas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma ei saa aru mis toimub siin maailmas, varsti ongi kõik serverid mingit tühist saasta paksult täis ja maailm on energia kriisis...

Te ei jaga mängimisest mitte mingit matsu, ma võiks lõdvalt niisama pelades korda huvitavama ja hariva video toota, tühist möla on lihtsalt massiliselt...

Minge välja ja tehke sporti, see mängurite generatsioon sureb 25a südamehaigustesse.

Aga vot teengi, ei sõnagi möla tuim pela mis on korda põnevam ja naljakam kui teie rögane möla.

Võibolla ma ei viitsi kah :D

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt
Igav hakkas lihtsalt :(

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.