Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

steam family sharing küsimus

Küsimus

Kuna on vaja jagada ühte mängu oma vennaga (mäng on steamis), siis oleks vaja teha nii, et tal oleks selles mängus oma profiil, enda nimi jne, mänguks on cs:go, ei soovi et ta mängiks kuna tõmbab mul ranki alla.

Leidsin siis googeldades sellise asja nagu steam family sharing, mis peaks olema praegu beta tasemel, ning 2014 septembris kõigini jõudma. Sinnamaani aga oodata ei saa. Kas oleks võimalus saada betasse kuidagi või saab ka teisiti talle teise nime cs:go-sse panna niiet ta minu profiiliga otseselt seotud ei oleks? :) google abil sain teada, et ilmselt mitte, aga siiski ehk keegi teab mõnda lahedust, oleks väga abi vaja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Steam -> Settings -> Family Sharing, sealt sätid.

Family sharinguga on mingi teema, et on kaks steami, millega sa pead samast arvutist olema sisse loginud, et sa saaksid family sharing seadetes seda teist kontot määrata kontoks millega jagamine toimub.

Samal ajal kui family sharing on sees ei saa jagaja oma steami põhimõtteliselt kasutada.

 

Mul on samuti family sharing olemas, pole kuskile mingit taotlust w/e teinud.

CS:GO's pole võimalik teha kahte profiili vms.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.