Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Dell Latitude E5430 arutelu + Win8 küsimused.

Soovitatud postitused

Hello.

Pöördun teie poole murega arvuti valdkonnast. Ise midagi jagan, aga kõike mitte.

Esmalt tahaksin küsida, et kas kellegil teist on arvuti nimega Dell Latitude E5430? Kui jah, siis kellel ja kuidas töötab?

Veel pöördun, et küsida kas Windows 8'l töötavad kõik hädavajalikud programmid? Näiteks Photoshop, Sony Vegas, mõned mängud jne.

Win 8 väljatulekul oli mingi kamm, et mängud ei lähe tööle. Kas nüüdseks on see fixitud?

Asjad, mis peaksid tööle minema:

(Dell Latitude E5430 + Win 8)

  • Mõned mängud ajaviiteks (GTA/SAMP, Fifa14, NBA2k14, Call of Duty? jne)
  • Tähtsamad dokumentfailid
  • Sony Vegas
  • Photoshop
  • Ja muu

Palun abi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Windows 8 peaks töötama kõik mängud ,vähemalt uued kindlasti kui ka vanemad (mitte nõukaaegsed) .

Hädavajalikud programmid töödavad ka ,nt need mis sa üleval kirjutasid.

Aga selles arvutis ma kahtlen ,kas see veab uuemaid mänge kuna videokaart pole just mängimiseks aga selle eest prose on enam vähem.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Windows 8 peaks töötama kõik mängud ,vähemalt uued kindlasti kui ka vanemad (mitte nõukaaegsed) .

Hädavajalikud programmid töödavad ka ,nt need mis sa üleval kirjutasid.

Aga selles arvutis ma kahtlen ,kas see veab uuemaid mänge kuna videokaart pole just mängimiseks aga selle eest prose on enam vähem.

 

Okei, tänud. Veel arvamusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Windows 8'l pidi kõik normaalselt toimima, 8.1 pidi minu teadmiste kohalest pisut vigane olema. Seega Windowsi pärast ära kõhkle - iga kell on võimalus sul mõni Linux peale panna :)

Mängimiseks E5430 ei sobi küll, sellel puudub eraldiseisev graafikakivi. Kui otsid läpakat endale mängimiseks, siis vaata mõni NVIDIA või AMD videokiviga asjandus endale. Prose poolest on tõesti igati 5+ arvuti - eelisteks on render Sony Vegases ja Photoshopis.

Üldpildis Delli arvutid on väga kvaliteetsed, eriti Latitude seeria (professionaalsed tööarvutid on alati paremini komplekteeritud kui odavad HP'd).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Windows 8'l pidi kõik normaalselt toimima, 8.1 pidi minu teadmiste kohalest pisut vigane olema. Seega Windowsi pärast ära kõhkle - iga kell on võimalus sul mõni Linux peale panna :)

Mängimiseks E5430 ei sobi küll, sellel puudub eraldiseisev graafikakivi. Kui otsid läpakat endale mängimiseks, siis vaata mõni NVIDIA või AMD videokiviga asjandus endale. Prose poolest on tõesti igati 5+ arvuti - eelisteks on render Sony Vegases ja Photoshopis.

Üldpildis Delli arvutid on väga kvaliteetsed, eriti Latitude seeria (professionaalsed tööarvutid on alati paremini komplekteeritud kui odavad HP'd).

 

Ehk siis mängimine jääks ära?

Aga oskad samas hinnaklassis mõnda arvutit soovitada, mis vastaks nii mängimisele kui ka muudele dokumentfailidele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga mis su hinnapiir oleks?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu pakututel pole küll Windowsi peal, aga kui sul mõni originaalkoopia (piramisest ma ei räägi, ei taha warne saada) olemas, saad kergelt peale panna.

 

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/hp_probook_450_g1_e9y44eaabb

HP küll, aga ProBook kestab rohkem kui Klicki s*ta jahutusega plastikud.

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/acer_aspire_v5573g_haswell_i7

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_x550lb_haswell_i5_eng_w81

See on kõikidest kõige nõrgem (aga mitte oluliselt), kuid sellel on jällegi ASUSe kvaliteet ja Windows 8 kleebis juures.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.