Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti MTA DayZ server.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ütlen teile, et ei soovita seda serverit mitte mingil juhul. Räägin teile mis seal toimus siis.

 

Mängisin sõbraga seal kedagi polnud sees käisime sõjaväebaasis ning saime täiega looti. Hiljem leidsime samuti Helikopteri siis mõtlesime ,et läheks tagasi sinna Sõjaväebaasi ning otsime sealt helikopterile vajalikud osad. Leidsime siis Engine ja Tank Parti ning liikusime siis helikopteri juurde. Kui sinna jõudsime siis pani server kokku. Kui sisse tagasi läksime siis olime sõbraga mõlemad lampi maa all ning saime surma loomulikult. Mõned asjad sain tagasi ,aga väga mõttetu edasi mängida seal kui sellised vead sees ning kõike isegi ei takastada.

 

Ei soovita mittemingil juhul!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Server ei pannud nimelt kokku. Installisin GlobalChat addoni ning ma pole kohustatud teile asju tagastama. Ma olin niigi lahke ning tagastasin sulle AK, ghillie ja Coyote. Mis on teie viga? Debiilsuse tipp lihtsalt.

 

Mängijale pole suurt vahet, kas server jookseb kokku või pannakse ilma eelneva teavituseta kinni, tulemus on sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma oleks teavitanud, aga mul polnud mingit global chat pluginit millega mängijatega rääkida.

 

Siis ei tasu tõmmata igalt suvalt leheküljelt seda gamemode-i, kuulsin, et brasiiliakate GM-is leidub troojasid :)

 

igatahes ostetud/tasuta versioonis, õigest kohast muidugi, saab kaasa kasutusjuhendi päris täpsete kirjeldustega kuidas kasutada GLOBAL CHAT-i , selleks pole mingit pluginat vaja ja MTA serverit ei tunne te kohe üldse mitte kuidagi... Võib siis öelda, et server elab teie rahakotil täpselt niikaua, kuni teil sealt rahakoti vahelt see raha lõppeb :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.