Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist, mina ja mu sõber tegime youtube kanali kus me hakkame postitama igasuguseid mängu videosi ja sellega seotud asju.

Ja ma tegin selle " Teema" kuna ma tahaksin saada väikse kick Stardi siit foorumist :)

Äkki just teie saate aidata mul leida inimesi kes meid vaadata tahavad, ma ei palu teilt Like,Subi või midagi taolist aga ma palun teil seda, et te viskakiste meie Youtube Kanalile pilgu peale :)

Ja ma loodan, et teile meeldib palju videosi tuleb :)

http://www.youtube.com/user/HDK6mmutajad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis teeb teie YT kanali eriliseks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin esimest videot, kuulasin mõned minutid seda ''Kõmmu, kõmmut!'' ning enam ei suutnud ja panin video kinni. Ma soovitaks selle nalja videotest välja jätta,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
FullHDSulev on ikka palju parem...

Teie viechoid ei kannata eriti vaadata...

 

FullHDSulev on tölpar kes kogub teiste heitimisega omale feimi, ühesõnaga pointless vend, eks ise tead muidugi keda sa fännad.

 

Teeemasse ka.

Ma ei tea mis teema sul mikkriga on, sosistad või w/e, tee korda, no ei saa sittagi aru, kas sa pobised või räägid midagi.

Tekst on puudulik, pigem seda ei olegi. Ühes League of Legends'i videos oli kuulda kuidas sa oma ema peale karjusid, esimeses videos sonisid midagi "kõmmu-kõmmu".

HD nime ees ei muuda inimest video sees. Ühesõnaga nimega originaalne ei suutnud olla, kurb.

Selleks, et teha inimestele selgeks, et tegu on ikka mängukanaliga ei pea nime ees/taga/keskel olema HD sees.

 

~Finnish

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

palun ärge tehke SAMP ega MC videosid!


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
palun ärge tehke SAMP ega MC videosid!

Sa vist ei tee vahet MTA ja SAMP need kaks eraldi asja. Ainuke ühine asi on neil San Andreas muud mitte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.