Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

VAJAN ABI RS07 -ga! EI TAHA KAOTADA OMA PANKA!

Soovitatud postitused

Nad on nüüd täielikult sinu kasutajaligi, kui sa lubasid mingisugusel javal enda arvutisse siseneda, iga liigutus või asi jagexiga seoses on nende käes, vahetad parooli nad näevad ka seda, et vahetasid selleks jne. Olen nende alla sattunud, sul on "task Manageris" mingine kahtlane toiming lahti nimega midagi GASKGasgjsa.jgx või sarnast. Seda lõpetada ei saa, kuid saab preemium viirusetõrjega eemaldada. Tõmbasin mingisse lambise viirusetõrje millel on 1 scan free või nii ja sain sellest viirusest lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul pole midagi sellist seal task manageris. Aga kas nad näevad mu teisi paroole ka? Kõike?

Kui keegi oskab aidata mul vahetada parooli siis palun kirjutage!

 

Kris, mul oli nii et pidin nagu rs os saidile minema (täpselt samasugune oli kõik) ja ütles, et logi sisse ja vote. Nii ka tegin, mingit javat ligi ei lasknud. Neil on arvatavasti lihtsalt mu runescape pw, mitte midagi muud enamat.


2014.12.06_22-19-17.png

üks peeso kaks peeso

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nendel on lihtsalt su kasutaja pw teada ilmselt, kui bank pin on olemas, siis teoreetiliselt probleemi ei tohiks olla. Tuleta e-mail meelde ja elu läheb edasi. Teine võimalus on väärtuslikumad asjad teisele kasutajale panna.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis said cleani siis v?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad on nüüd täielikult sinu kasutajaligi, kui sa lubasid mingisugusel javal enda arvutisse siseneda, iga liigutus või asi jagexiga seoses on nende käes, vahetad parooli nad näevad ka seda, et vahetasid selleks jne. Olen nende alla sattunud, sul on "task Manageris" mingine kahtlane toiming lahti nimega midagi GASKGasgjsa.jgx või sarnast. Seda lõpetada ei saa, kuid saab preemium viirusetõrjega eemaldada. Tõmbasin mingisse lambise viirusetõrje millel on 1 scan free või nii ja sain sellest viirusest lahti.

 

Ega ta java drive-byd ei saanud. Logis lihtsalt sisse lehele mis andis neile hetkelise parooli. Peale vahetust poleks enam probleemi olnud :D Oleks võinud jah kraami kellegile sõbrale anda vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.