Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sammalvangla [Reborn][1.7.5]

Soovitatud postitused

Sammalvangla_logo_tekstiga_FOORUMISSE.jpg

Sammalvangla [1.7.5]

Reborn

 

2 aastat tagasi hakkasime tegema vangla serverit mille nimeks oli Sammalvangla. Vaatamata algsele edule leidsime, et enda arvuti peal hostimisest ei tule midagi välja ning lõpetasime serveri ära. Tänu meie ja vanade mängijate soovile taaslõime vana ja teile tuttava Sammalvangla serveri, kust leiate kõik selle mis teile vanasti meeldis ja muudki veel. Oleme taasehitanud terve serveri nullist ja lisanud palju serveri välimusele kui ka serveri sisemusele. Ootame teid kõiki proovima meie uut Sammalvangla serverit.

 

--Sammalvangla--

Teretulemast vanglasse. Siin vanglas pole su hetkeelul mingit tähtsust, sest siin elad sa hoopis teist elu. Sinus saab Vang, kellel pole sõpru, kellel pole peret, kes peab ise hakkama saama. Ole virgas ja aktiivne, sest vangla pole just kõige sõbralikum koht puhkuseks. Selleks oleksid pidanud valima Kariibid või midagi taolist. Sisene vanglaellu, kus päev koosneb tõsisest kaevuri ja puuraiduri tööst. Vali sõpru hoolega, sest kunagi ei või teada mil nad sind selga löövad. Arene teistest paremaks ja jõukamaks, võida vanglakaklused ja ole teistest tugevam vang. Siin seisavad kõik enda eest. Ja hoia silmad lahti, sest kunagi ei või teada mis peeglitaga peidus on.

--Info--

 

Serveri IP: e2.lionhost.org:25716

Kohtade arv: 24

Host: Lionhost

Omanik: P2hkelkuubis (Dubst3pM0nkey)

AbiOmanik: Pets

Teamspeak(RPS): 195.250.189.235

Channel: Sammal Vangla

Parool: SammalVangla

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Kustutada

Mulle see server meeldib, toredad omanikud ja hästi mõeldud server.

Sai päris kaua mängitud selles serveris täna.

Pisut nokitsemist on aga eks seda ole igas serveris :)

 

Edu ja jaksu!

Soovitan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle väga meeldiks see server, kui seal ei oleks siukseid vendasi kes lihtsalt kampavad ukse ees, teevad tiimi, kasutavad nodust. Väga võimatu seal teenida midagi..


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eino, kui sa tõesti oled kannatamatu ja ei viitsi oodata ja lased quiti kohe kui surma saad, eks ta jah. Asi on selles, et terve vangla ongi pandud tiimide peale kokku või sa arvad et IRL vanglas on ka kõik üksikult kuskil nurgas? Algul õpi mängima, siis postita foorumisse. + täna pole mitte ühtegi nodust läbi känud serverist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eino, kui sa tõesti oled kannatamatu ja ei viitsi oodata ja lased quiti kohe kui surma saad, eks ta jah. Asi on selles, et terve vangla ongi pandud tiimide peale kokku või sa arvad et IRL vanglas on ka kõik üksikult kuskil nurgas? Algul õpi mängima, siis postita foorumisse. + täna pole mitte ühtegi nodust läbi känud serverist.

 

Kust sina tead, kes kasutab nodust ja kes mitte?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuna olen kõige aktiivsem terver serveril, olen 12+ tundi seal päevas ning eile ei saanud keegi nodusest banni, serveril on ka peal AntiCheatPlus, mis näitab kui keegi kasutab nodust.

 

Mis sa arvad, et nodus saadab serverile selle info? Ei.

Mina igatahes sain väga hästi mängida nodusega, ei öelnud keegi midagi.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.