Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline PlayFriik

Väga ilusti tehtud ja lausa saab parema kliki peale ka panna, aga võiks olla niisugune võimalus ka, et ta klikib mõlemaid korraga. :)

 

Kas keegi teab äkki ka niisugust programmi, mis vajutab ise mingit teatud nuppu klaviatuuril, näiteks tähte K?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viiruse vaba ?LOL :D ,kindlasti kohe mitte viiruse vaba ,ise lasin scannida ennem üle ja leidis ilusi viiruse üles

LOL


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Viiruse vaba ?LOL :D ,kindlasti kohe mitte viiruse vaba ,ise lasin scannida ennem üle ja leidis ilusi viiruse üles

LOL

Mõned viiruse tõrje programmid tuvastavad False-Positive viiruse, ehk näiteb, et on viirus kuigi tegelikult pole, eile üks sõber ütles ka mulle, et see on viirus, programmi security seadetest jäi mul peale turva seade "Full Trusted", sellepärast tuvastabki false-positive.

 

Ma mõtlesin, et võiks lisada custom keybind-i, et saaksite ise valida mis nupuga start ja stop on, oleks sel mõttet?

Muudetud liikme ModeSt3p'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, minul see programm ei tööta. [Win 7 Ultim. x64]

Kõik mis ta teeb on see, et flickerdab 1000x sekundis, nuppe vajutada ei saa, auto-click ei tööta ja all paremas nurgas ka miski asi tõmbleb, aga täpselt ei näe mis ( arvatavasti notification).

 

Ju peab netist midagi tõmbama :)

 

EDIT: Küsimus: Kuidas sa selle [teemaalgataja] muidu lahendasid? Mis põhimõttel programm töötab? Võid saata ka PM.

 

 

Lorrez.

Muudetud liikme Lorrez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

All paremas nurgas on tõesti notification, programmis jookseb timer, mis iga millisekundi tagant uurib, kas teatud nupp on alla vajutatud, nendeks on F9 ja F10, kui programm tuvastab nupu vajutuse siis jätkub oma koodiga ja annab notificationi.

Sellele probleemile kahjuks fixi pole leidnud, ja tean, et sa pole ainuke selle probleemiga, mul sõbral on täpselt sama jama.

Sul kindlasti vilgub see Auto Clicker [Running] kah, sest sama oli sõbral.

Hetkel tegelen Custom hotkey lisamisega, ja kui tulevikus projekti maha panen siis arvatavasti jagan source code ka :3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.