Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa uus korralik staker [ str 92 ]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Teen otsa lahti 10€.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täida korralikult etikett ka ära!http://vahvel.net/showthread.php?136858-MIKS-ON-MINU-TEEMA-LUKUS-K%C3%B5igil-lugeda%21-UUENDATUD%21


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väga hea, vormistasin natuke ümber ja lisasin pilte juurde. Väga hea, et algus on tehtud aga saia hinnaga ma ära ei anna, acc on p2p veel 22 päeva ja pank on pmst 4mil. Kes stakeda oskab ja pidi tajub, see sellise acciga juba hätta ei jää. Võin iga vahvli vennaga arenal dds/whip stakeda, kes on comb 89 või alla selle. :) Irl raha peale kasvõi, MM hoiab ja specib duelli nt. 20+ eur stake, alla selle ei viitsi jamada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

20 euri jääb natuke väheks siiski, pakkuge julgelt, unustasin mainida, et Tartus saab alati H2H ka teha. Hind ei pruugi kõigile küll sobida aga selle eest saate ausa kasutaja ausalt inimeselt, sythest ja mujalt võite odavamalt saada küll mõne kasutaja aga vaevalt, et sellele kohe mingit raha peale kõlbab panna.

 

Päikest,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan pakkumast aga hetkel pean kuulutuse mitte aktiivseks tegema kuna arenal läks ikka väga hästi ja pank 300m+ atm. Aga ma ütlen, et ma mängida väga ei viitsi ja mingiaeg läheb nkn müüki varsti tagasi, et võite edasi pakkuda ja siis kui müüki tuleb hakkan ühendust võtma pakkujatega. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sulgen siis hetkel teema. Kui uuesti müügiks avada tahad, siis võid mulle märku anda:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Saladus, :) Ei hakka siin ip-d või sellele vihjavaid andmeid avaldama, hiljem võib keegi seda kuidagi abuseda vb, ei ole kursis väga kuidas see RS acci recoverdamine käib üldse enam. Suht kaua eemal olnud ja ise acce ei osta, seega pole probleeme olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

30,-


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei sobi 30? :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen parema pakkumsie saanud juba, ei viitsi siin updateda, ootan lihtsalt pakkumised ära. Kellel võimalus ja soov saab alati rohkem pakkuda ja kui piisav pakkumine peaks tulema, siis küll ma ühendust võtan. :)

Nagu ennem mainitud, et safe ja hea kasutaja eest võiks ju natuke rohkem välja käia küll, kui nendele sythe scammeritele.

 

Lähen nüüd grillima ära järveäärde, homme tulen jälle piiluma. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju pakutud on, pakun üle. Ära enne müü kui oled mulle hinna teada andnud. ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei ole, poiss olen ikka, user on random pandud kuna arvasin, et ei jää siia väga pikalt äri tegema. Enamus ärikaid nkn skypes olemas ammu.

Muidu võin öelda, et 50 euri on pakutud. :)

 

Panen mingi auto-win´i ka siis, muidu võibki mõistatama jääda - 75 euri ilma pangata. 80 koos whipi ja junkiga.

Muudetud liikme hellun00b'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.