Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ei Soovita üht serverit

Soovitatud postitused

Hei, tegin selle teema selleks et tolle serveri maine läheks alla ( Saadetakse inimesi teisse serveriesse spammima (Minu server oli üks ohver)) Nii siis Ei soovita minna 188.165.136.232:25570 kse kuna selles serveris saadetakse suvalt inimesi Spammima.

Muudetud liikme crohme'i poolt

EPK.png

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Seda Soovitan ja ma ei reklaami oma serverit, aga varsti tuleb kergem IP kindlasri arvan et järgmine kuu vb mc.infgaming.eu

188.165.136.111:25585

 

 

Ja seda ei soovita

188.165.136.232:25570

 

Jälle tuldi spammima samat servut aga teine inimene http://prntscr.com/reezj

 

jälle http://prntscr.com/refd2

Muudetud liikme crohme'i poolt

EPK.png

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paneks ka siis ühe serveri musta listi, nimelt

188.165.136.26:27010 - PowerCraft server . Ei soovita seda ausalt mitte kellelegi. Iseenesest on server tutvustuse poole pealt suht hää, inimesed tunduvad serveris alguses vähemalt lahked ja sõbralikud, aga siis hakkab jama peale- palju hackerdajaid, pea iga üks kasutab seal nodust, mingit tõrjet noduste ja asjade vastu seal ei ole, ja paljud palju mängijad on kaevanud hackerdavate mängijate peale koos pildi materjalide ja muude tõestustega, mille peale viisakalt pikalt saadetakse, ja kui keegi veidi rohkem lärmi teeb, siis saab ise bani või mute, ja öeldakse et mine minema kui ei meeldi . Serveril on ka sms teenused, kuid kahju mängijatest kes enda raha raiskavad ja hiljem peavad hackivate mängijate kiusu alla sattuma.

 

KÕige nukram on serveri juures see, et ka omanikud ja muud seaduse sepad on asjaga mestis, kasutavad oma õigusi mängijate juurde ilmumisega, tapavad, röövivad ja hävitavad sinu kodus, mis on ehitatud kaugustele 30 000 ja kaugemale (kust ei ole elades võimalik kedagi ausalteel üles leida, ja seda pidevalt) . Kaebusi on palju, lausa väga palju, aga asi ei muutu. Seega, sõbralikult soovitan oma aega ja närve mitte kulutada ja sellest serverist eemale hoida. Häid servereid on küll ja veel, see PowerCraft, aga seda ei ole.

 

Parimat!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei, tegin selle teema selleks et tolle serveri maine läheks alla ( Saadetakse inimesi teisse serveriesse spammima (Minu server oli üks ohver)) Nii siis Ei soovita minna 188.165.136.232:25570 kse kuna selles serveris saadetakse suvalt inimesi Spammima... Mu enda server on 188.165.136.111:25585 Täpsem info Minecraft-->Serverid-->InfGaming...

 

Väga hea näide sellest kuidas üritatakse enda serverit reklaamida ´´Powercrafti mustates ja siis enda serverit tutvustades´´See on mingis mõttes hale... mõlemad serverid on ju pvp/factions.

 

Seda Soovitan ja ma ei reklaami oma serverit, aga varsti tuleb kergem IP kindlasri arvan et järgmine kuu vb mc.infgaming.eu

188.165.136.111:25585

 

 

Ja seda ei soovita

188.165.136.232:25570

 

Jälle tuldi spammima samat servut aga teine inimene http://prntscr.com/reezj

 

jälle http://prntscr.com/refd2

 

Ja veel mitu korda järjest...

Muudetud liikme Ago1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lisan Ühe serveri veel musta nimekirja 85.114.140.115:25591

Põhjus: Oli omanikuga kokkulepe, et ma teen PermissionEx korda ja saan omanik ja OP jne.

Ja nüüd võttis OP ja omanik maha ja enam ei pane tagasi ja kui connectin serverise kickib kohe välja "Ole kuss." "Aind Suurem rank võib lunida" "Ei Luni" "Banned: Ole tasa juba, sa ei ole aitand midagi teha", ei soovitagi selle pärast seda serverit...Kui ma poleks aitand ei oleks neil [Liige] [Omanik]


EPK.png

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kle chrome et see sinu servu on kõige parem ja seda üldse ei spammita!!!Mul polnud sinuga kokkulepet sina leppisid Martin Järvega kokku!!!

MIna seda ei teadnudki!!Martin Järv lubas teha servu ise korda kuid ma ei teadnud mida ta kokkuleppis!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hea mõte enda serveri reklaamimiseks. Homme tuleb ka uus teema:

Soovitan oma serverit faust factions, ei soovita infgaming jne jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui teha teema selliste asjade kohta, siis oleks hea, kui oleks täpne formaat selliste asjade kohta... nt. serveri nimi, serveri ip, omaniku nimi (vahvlis ja IG),põhjus miks tahad musta nimekirja lisada jne. Enda serveri/ serveri kus mängid mainimine sellistes kohtades, kuhu reklaam ei sobi võtab serveri mainet kõvasti alla. Nt, kui reklaamin serverit RandomServer ja ma ei ole selle omanik vaid tihe serveris käija võtab see RandomServeri mainet ikkagi alla, sest reklaam on see ikkagi. Sellises teemas, mis on põhjendatud halbadele serveritele on see veel suurem maine kaotus, sest see on nagu musta nimekirja selle serveri lisamine! Nii, et minu arusaama järgi peaks olema nii, et kui soovid serverisse rohkem rahvast/ sõpru kutsuda tee selle kohta eraldi teema/ postita kuskile teemasse, mis on sellele pühendatud või kutsu rahvast privaatselt (skype, msn, facebook jne)! Lisaks serveri maine alla tõmbamisele arvatakse, et sa oled mingi 6 aastane, kes ei tea veel selliseid kombeid jms.


Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.