Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Abi matemaatikaga? Pls :D

Soovitatud postitused

VIP

1) √(5x+4)-√(2x-1)=√(3x+1)

 

 

2) logx/1-log2=2

 

3) 4^√(x+1)=64*2^√(x+1)

 

 

 

 

Ma tänan :D

Muudetud liikme daYum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Esimeses paned mõlemad ruutjuured ruutu, viid kõik peale ühe allesjäänud ruutjuure ühele poole ja tõstad uuesti mõlemad puuled ruutu.

Teist ei oska.

Komandat ei oska, aga ilmselt tuleb mõlemad pooled √(x+1)-nda ruuduga läbi korrutada, võib-olla isegi mitu korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esimeses paned mõlemad ruutjuured ruutu, viid kõik peale ühe allesjäänud ruutjuure ühele poole ja tõstad uuesti mõlemad puuled ruutu.

Teist ei oska.

Komandat ei oska, aga ilmselt tuleb mõlemad pooled √(x+1)-nda ruuduga läbi korrutada, võib-olla isegi mitu korda.

 

Kas ma sain valesti aru aga kuidas saab 5; 3 ja 2 ruutu võtta? Idee järgi saab jah, aga ma kahtlen, et peab arvutama 1.23281372183712 arvudega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas ma sain valesti aru aga kuidas saab 5; 3 ja 2 ruutu võtta? Idee järgi saab jah, aga ma kahtlen, et peab arvutama 1.23281372183712 arvudega.

Ruutjuure ruutu tõstes kaob temalt ruutjuur pealt ära. Mingeid arve ei pea ruutu panema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul aju üldse ei võta neid võrrandeid, keegi hea inimene võiks aidata lahendada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.