Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tervist

 

Hiljuti jäi mul tuttav varastamisega vahele(Poes).Sooviks siis teada palju trahvi selle eest ka saada võib.Ja mis siis võib juhtuda kui inimene on alla 14a vana.Kas on ka võimalik saada mingi hoiatus vms kui näiteks oli see esimene kord.


Untitled-1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Banhammer välja ja asi ants. Kui nii noorelt varastama hakata, siis tundub tulevik eriti helge.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
eus^^;2206637']Tervist

 

Hiljuti jäi mul tuttav varastamisega vahele(Poes).Sooviks siis teada palju trahvi selle eest ka saada võib.Ja mis siis võib juhtuda kui inimene on alla 14a vana.Kas on ka võimalik saada mingi hoiatus vms kui näiteks oli see esimene kord.

 

Oleneb ka mida ta varastas. Kui läks Euronicsisse aruvitmängu varastama, siis on asi teine. Kui läks poodi ja pani sealt ühe nätsu tasku,

siis on üldse teine olukord.

Alla 14 aastastele ei tehta trahvi, kuna tema eest vastutav isik on tema hooldaja. ( Ema / isa )

Küll aga võivad saada tema hooldaja trahvi, kuna tema on selle varga eest vastutav.

Samuti võib alla 14 aastane varas minna alaealiste komisjoni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Alla 14.a alaealiste komisjon, üle 14.a on võimalik väärteomenetlus vms. Kui nüüd KarS-i lugeda veits, siis ilmselt leiaks need trahviühikud sealt ilusasti ka ülesse. Huupi pakkudes arvan, et eks ta sinna ehk 100€ kanti jääb?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Pff mida te ajate omad kogemused. Enam ma ei varasta kuid story on siis selline ... Käisin sõpradega poes plnud raha pistsime siis taskusse 2 shokolaadi ja mõne mänguasja ka (Siis olin 8 aastane) siis hakkame välja minema ja turvamees võtab kinni käsib kaasa tulla. Ütles laduge kõik lauale kõik mis taskus on. Ladusime ära ja nad kutsusid politsei. Politsei ei teinud midagi võtsid kaasa helistasid vanematele koju. Paar päeva hiljem tuli kiri, et tuleb minna alaealiste komisjoni ette. Läksime rääkisime oma story sinna ära ja panid jälgimise alla. 1 kuu umbes jälgisid ja siis lõpetasid. No ja kui ma nüüd peaks varastama siis kohe pokrisse, sest kuni 18 eluaastani olen seal neil arvel. :) Enam pole varastanud ja ei varastagi. Arvan, et see oli minupoolt väga rumal tegu. Ei soovita selliseid asju teha.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.