Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Ei saa gametracker.com leheküljele.

Küsimus

Oskab keegi öelda, mida peaksin uurima või muutma, et mu arvutis (Win 7) avaneks http://www.gametracker.com lehekülg. Koguaeg ta tuli ilusti lahti, aga juba mõned päevad enam ei tule. Viskab ette teate, probleem lehe laadimisel, et kontrollige netiühendust või proovige mõne aja pärast uuesti. Nett on ilusti olemas. Ei avane lehekülg ei Firefoxis, IE's, Chromes ega ka Operas. Olen proovinud ka tulemüüri ning ka viirusetõrjet keelata kuid ikka pole mingit tulemust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

Gametrackeri lehekülg ei ole ainult teiste servide otsimiseks vaid ka enda servi andmetel silma peal hoidmiseks hea. Kuid see, et mul pub on ei tähenda, et ma mujal servides ei taha käia, basebuilderid jne on väga funid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei ole kuid uurin hetkel kuidas neid teha.

 

E//: Kui nüüd kõik õigesti tegin(vähemalt peaks olema, step by step tegin) siis see ipconfig /flushdns ei aidanud.

Muudetud liikme KuwalDa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jah, unustasin seda lisada, olen mitu korda absull puhta fuugi teinud brauseri ajaloost ja muudest asjadest mis ta meeles kipub hoidma.

 

E//: Ma ei tea mis juhtus aga lambist sai asi hetkel korda, töötab ilusti, olgugi, et ei ole viimased 3 tunnikest midagi muutnud, tänud nendele kes aidata üritasid.

Muudetud liikme KuwalDa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.