Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Krypton2.png

Krypton Total Will

© Scorpio

 

Sissejuhatus:

KTW on Eestis ainulaadne server, mille põhieesmärk on anda oma mängijatele vabadus ning lasta teha neil mis nende hing ihaldab, sest mida rohkemat sooviks üks tavaline k1d, kus tal on võimalik kasutada kõiki relvi, sõidukeid, skinne, modifikatsioone jne.

Sellepärast ongi loodud KTW, kus peale vabaduse lisatakse ka igal võimalusel uusi uuendusi ning eemaldatakse kõik ebavajalik.

KTW on teisalt fun serveri kõrvalt suurte ralli ja drift võimaluste alguspunkt, kõik on võimalik.

Seega ropenda, sõima, tulista, pussita, löö ja tee midaiganes!

 

Eesmärk:

Serveril puudub rahaline eesmärk, me ei küsiks mitte kellegilt ühtki eurot ning me tõsiselt vihkame servereid kes nii teevad.

Küllaga, on meil tekkisid serveri ülalpidamisega probleemid, ning me olime sunnitud tegema /kremyum-i süsteemi, mis on samaväärne kui Premium.

Eesmärk on lasta k1did liivakasti ja lasta neil ehitada losse.

 

KTW võimaldab sul:

Kasutada kõiki sõidukeid, kõiki tuli- ja käsirelvi, muuta oma kasutaja seadeid(värv, asukoht, nimi, kaklus stiil), muuta sõiduki seadeid(tuled, kapott, pagasnik, superjump), tuunida ühe käsklusega(värv, lisad, neon valgustid, stanged, õhuaugud jne), punktipood(erinevad esemed oma skinnile), rankid, teha filme, kasutada kõiki skinne, lennata reaktiivmootoriga, lällata langevarjuga, kasutada hiireklikiga nitrot, score(mänguminutid), checkpunktidega üksik ralli(teenid mänguminuteid), teleportida kuhuiganes soovid, hüpata sõidukitega, arendada oma sõidu-, lendamis- ja laskeoskusi, suhelda teiste mängijatega, osaleda trollide poolt tehtavates mängudes, mõnus ja täpne spidomeeter, suhelda privaatkirjas teiste mängijatega, küsida trollide käest abi, nolifeda elueest, list on lihsalt üüratult pikk nii et jne...

 

Info:

Server on juba üle 2 aasta vana, algselt oli KTW nimi "AllLife Freeroam Server" nüüdseks on server teinud 180° põõrde ja täisnimi on "Krypton Total Will."

Serveri algatajaks olen mina, ma olen arendanud seda juba ligi 2 aastat ja iga kord olen toonud välja vägevaid uuendusi, kahjuks nüüdseks on mul aega vähem ja ma ei jõua alati uuendada serverit nii nagu vaja.

IP: 80.79.113.21:7777

Kodulehekülg, foorum ja kodulehekülg on uus ja täis üllatusi.

 

KKK:

Milleks on teil trollid vajalikud?

Trollid on vajalikud, sest nemad jagavad k1didele infot, korraldavad üritusi ning aitavad uutel k1didel kohaneda KTW-ga.

Reegleid pole, trollidel pole ka?

Mhm..

 

Bugid:

Võib õelda, et server on väga puhas, sest kõik funktsioonid on väga kenasti üle kontrollitud.

Vaid serverside bugid, mis pole seotud serveriga, näiteks: kehv internetiühendus võib mängu seisma jätta või sani originaalbugid.

 

K1d - isik kes mängib KTW-s.

Troll - KTW administraator, kes hoolib, jagab infot ja aitab.

Logo - © Alv1n

Easteregg

 

Promotional video:

 

Muudetud liikme Scorpio'i poolt

scorpi10.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mexix

Alguses, kui hakkasin KTW-d mängima. Mõtlesin ah see sama nagu teised serveridki. Aga EI. Seal on lahedaid inimesi, Trollid on sõbralikud ning alati aitavad teisi. Kui tõesti keegi südamest nussib, siis muidugi Trollid saavad ka pahaseks aga server on üldiselt supperluks. Kõik asjad on tasuta, tee mida tahad. Hacki palju tahad. Reegleid pole!!!

Server on puhas, pole pandud mingeid mõttetuid hüppeid jms sinna. Nagu originaal, mõned asjad on vb lisatud aga eks tule ja tutvu ise ka.

 

Lisan ka veel korra IP: 80.79.113.21:7777

 

Serveri Omaniku Kohta: Omanik ei ole ropu suuga, no vahepeal vb on aga siis ka asja eest. Niisama lampi ta ei hakka õiendama ega sõimama.

 

Soovitan mängida KTW-d, sest teist nii head ilma reegliteta serverit ei anna kuskilt leida. Tõsiselt hea server ja see pole liialdatud :D

Tulge mängima!!!

 

Server on 0.3e, kui sisse ei saa siis mine ja tõmba uus SA-MP Client, minnes lehele http://www.sa-mp.com/download.php

 

Suured Tänud Scorpiole Selle Supper Serveri ja H3NRY-le Serverile Annetamise Eest.

Muudetud liikme Mexix'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.