Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

ID-kaart ja Opera - toimib!

Küsimus

SUPERVIP

Pealkiri on küll veidi mööda, kuid põhimõte on selge.

 

Viimase formatiga (2 aastat tagasi tegin seda) suutsin ma endale selgeks teha ühe asja - ID-kaardi tugi siiski EKSISTEERIB brauserile Opera, kuid nad ise väidavad vastupidist. Loogika lihtne - Opera uusim brauser on üle läinud Chrome mootorile. Katsetatud ning toimis. Toimis mul ikka pikemat aega, kuniks ma endale Windows 8 peale panin ning kõik mu süsteemid on pooleldi läinud (k.a. Operale mõeldud "plugin").

Totter või ei, aga Sertifikaadikeskus OÜ hoidis oma leheküljel pikemat aega üleval nii Mozilla, kui ka Chrome jaoks mõeldud plugina. Nüüd on nad selle maha võtnud. Ja küsimus seisnebki selles, ega juhuslikult kellelgi pole seda pluginat jagada? Automaatselt ID-kaardi draiverid seda pluginat Opera jaoks ei paigalda.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

Sellele küsimusele pole veel vastatud

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.