Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Drama imevigurid

Soovitatud postitused

Teen ka siis enda teema kuhu enda tööd panna :D

Hetkel palju pole kuna vana kõvakal tuli formatt siis kadusid vanad tööd :dead:

Aga olen natuke uusi teind :D

Võin ka tellimusi ette võtta.

Aga pilt/render andke ise siis mul lihtsatm teha :P

Mis teema ja kiri siis võite postitada soovi :D

 

Aitab jutust :D

Uusim

Shinoda_FAIl.jpg

 

Statue_Che.jpg

 

mr_hero.jpg

 

Che.jpg

 

Chee.jpg

 

Kerly_wez.jpg

 

See on tegelt suurem, aga panen siia veit väiksemalt.(taustapilt)

Masterpiece.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dice ole kuss kui midagi ei tea türa

Chee.jpg

Seda samust signa üritas f@tality vms umb 3? päeva tagasi ühes teises foorumis SOTWil kasutada aga ta failis kuna SOTWi teemaks olid naised...

 

//Dice sina oled viimane kes siin foorumis midagi signade stiilist rääkima peaks.Võite minuga pahandada nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa sogad ?? :h:

Kui arvad, et ma siin mingi ripper siis ma võin anda sulle nende tööde .psd failid.

 

 

Eks ta natuke õnnestus. :D

 

Ma ei taha su sitaseid .psd faile, kui sa juba ükskord oled rippinud, siis sa ka jääd selleks sitaseks ripperiks ning keegi ei oota sind siia foorumi.

 

Seisiima kogub lihtsalt PC, tal vahet pole mis ta kirjutab :D

Tee endale ka mingi uus ja stiili rohke siggy :P

 

 

Pc koguda, minule ei näita see pc mitte midagi, nagu näha siis oled sina keegi kes on varem banni saanud, nüüd mõtled, et tuled tagasi ja mängid jube tublit lapsukest ja saad Eeskujulikuks? My ass...

 

 

Dice ole kuss kui midagi ei tea türa

Chee.jpg

Seda samust signa üritas f@tality vms umb 3? päeva tagasi ühes teises foorumis SOTWil kasutada aga ta failis kuna SOTWi teemas olid naised...

 

Eriti fail. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@ Sunday rahune lapsukene ega siis kohe ärrituma ei pea ja kohe inetute sõnadega teisi loopima. Minu signatuurid võivad hetkel küll olla algelisemad aga see ei tähenda et sina minust parem oled. Vaata näiteks enda signatuuri...

 

@ Silver. Mis sa segad ennast teiste teemasse kui midagi tarka öelda ei ole?

Silver sa oled ikka täielik idioot kui sa arvad et mina siin foorumis kunagi banni olen saanud.

Banaani saavad ainult nõrgad ja kui sulle PC ei loe siis äkki rohkem teema kohast ja kui midagi tarka öelda ei ole siis ära tule mulisema. ok?


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@ Sunday rahune lapsukene ega siis kohe ärrituma ei pea ja kohe inetute sõnadega teisi loopima. Minu signatuurid võivad hetkel küll olla algelisemad aga see ei tähenda et sina minust parem oled. Vaata näiteks enda signatuuri...

 

@ Silver. Mis sa segad ennast teiste teemasse kui midagi tarka öelda ei ole?

Silver sa oled ikka täielik idioot kui sa arvad et mina siin foorumis kunagi banni olen saanud.

Banaani saavad ainult nõrgad ja kui sulle PC ei loe siis äkki rohkem teema kohast ja kui midagi tarka öelda ei ole siis ära tule mulisema. ok?

 

Lapsuke oled sa võibolla ise, sa ei saanud isegi aru, et Seisiima oli minu kasutaja...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Banni ei saa nõrgad vaid need kes ütlevad nii kuidas asi on.

Ja minu signa on lihtsalt signa,alati ei pea enda parimaid signasi signaks toppima?m'kay?

See et sa must vb vanem oled ei tähenda ,et ma lapsuke oleks ja ära võrdle meie signasi koguaeg ,mul on sellest juba siiber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

w00t ma järsku keegi kes ma pole wtf ?

 

To Sunday :

Ja see eRP foorumis ,,renx'' on mu sugulane(F@tal1ty siis) , kuna ise ma enam sampi ei mängi..-.-

(to ,,renx'' oli meil kahepeale, aga endal viskas jube kähku kopa ette)Ta palus, et ma teeks talle selle signa, ta ei rääkind mingitest meestest/naistest/kosmosest vms..

Mina andsin talle signa, ning siis ta hiljem hakkas kisendama, et miks ma vale tegin :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Banni saavad need kes rikuvad reegleid ja on nõrgad. Mina ei hoia küll ennast kellegi pärast tagasi.

Koguaeg? see on esimene kord minu teada ja pealegi pole ma midagi öelnud et võrldlen vms. Seda tegid sina ja pealegi kes seda ütles et parim signa peab olema signatuuriks? Sa oled endast ikka küll heal arvamusel või mis?


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tõesti..-.-

See on ,,Statue of Liberty'' Ehk eesti keeles vabaduse sammas

 

Tehke ma ei keela

 

Rippe jms ma ei karda, kui ei usu vms, andke mulle stock või render vms, näitän mida teha suudan...

 

E: Kuulasin Lil Mama - Lip Gloss

Siis tegin signa,

Lil_Mama_Che.jpg

Stock Pilt sellest

Loodan, et rohkem tõestust vaja pole -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa saad mulle midagi teha?Soovitavalt naissoost isikuga signa.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saaks küll, aga anna mõni naise pilt või ütle kellest ntx ? :D

 

http://screenshots.en.softonic.com/en/scrn/60000/60614/3_Halle-Berry-Biography.jpg

Sellest saad teha?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

super kenad;) 10p


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.